fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Юридична компанія Олстен партнерс

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

  • Сегмент: Інвестування, Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Юридичні послуги, Консалтинг
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: http://olsten.com.ua
  • Керівник: Олеся Романенко
  • Познайомитися з компанією

Юридична компанії «OLSTEN PARTNERS», заснована в 2007 році і вже 16 років надає юридичні та консалтингові послуги для бізнесу в галузі M&A, корпоративного, трудового, податкового, господарського, земельного права, нерухомості та захисту інвестицій.

З 2020 року компанія входить в топ-100 провідних (найкращих) юридичних компаній України на думку двох відомих юридичних видань. У 2022 році ми покращили свої позиції і увійшли в ТОП-50.
В 2022 році ми відкрили офіс у місті Вроцлаві, Польща та надаємо повну юридичну підтримку українському бізнесу при виході на ринок Польщі.

Одним проектів Olsten Partners є Business Avenue- платформа бізнес-можливостей. Ми допомогаємо купувати та продавати землю, комерційну нерухомість, готовий бізнес та інвестиції.

Компанія є співзасновником нового європейського проекту European Claster of Investor to Ukraine. Цей проект покликаний обєднати європейських інвесторів з інвестиціями від 200 000 євро до 2 млн євро з метою координації та захисту інтересів інвесторів при інвестуванні в Україні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: