fbpx

Perfect PR має намір викупити креативні агенції Західної України

13/ 06/ 2019

Агенція публічних комунікацій Perfect PR заявила про намір частково або повністю викупити креативні компанії Західної України та веде перемовини щодо купівлі кількох агенцій, що працюють у сфері PR, SMM та Digital.

У Perfect PR відзначають велику кількість запитів на проекти в регіонах. Водночас, агенція вважає це викликом через специфіку ринку праці та брак спеціалістів. У більшості міст Західної України медіа- компанії, що надають комплексні послуги з комунікацій, взагалі відсутні. Відтак Perfect PR прийняла рішення піти шляхом злиття та поглинання інших компаній креативної сфери для кількісного та якісного масштабування бізнесу. Процес злиття відбуватиметься прозоро, у відповідності з кращими практиками  M&A.

Головні критерії для Perfect PR – успішні кейси креативних команд, досконале володіння digital- інструментами, розуміння трендів ринку комунікацій та медіа ринку України. Також важливий досвід управління маркетинговими та PR проектами від 5 років. Перевага – напрацьовані платформи для здійснення digital–активностей.

Довідка

Perfect PR – незалежна агенція публічних комунікацій, заснована PR-спеціалістом Наталією Улинець у 2011 році. Компанія реалізує ефективні комунікаційні рішення у приватному, державному і громадському секторі; об’єднує команду фахівців у сфері публічних комунікацій, медіа, digital PR та консалтингу та медіа. Головні офіси знаходяться у Львові та Києві. Агенція працює з українським та міжнародним бізнесом. Серед клієнтів – молочна компанія «Галичина», національний виробник дріжджів «Компанія Ензим», «Концерн Галнафтогаз» (одна з найбільших автозаправних мереж в Україні «ОККО»), корпорація з виробництва напоїв ПрАТ «Оболонь», житлово-будівельна компанія «Ваш Дім», британська нафтогазова компанія Cadogan Petroleum та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: