fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Perfect PR має намір викупити креативні агенції Західної України

13/ 06/ 2019
  Агенція публічних комунікацій Perfect PR заявила про намір частково або повністю викупити креативні компанії Західної України та веде перемовини щодо купівлі кількох агенцій, що працюють у сфері PR, SMM та Digital. У Perfect PR відзначають велику кількість запитів на проекти в регіонах. Водночас, агенція вважає це викликом через специфіку ринку праці та брак спеціалістів. У більшості міст Західної України медіа- компанії, що надають комплексні послуги з комунікацій, взагалі відсутні. Відтак Perfect PR прийняла рішення піти шляхом злиття та поглинання інших компаній креативної сфери для кількісного та якісного масштабування бізнесу. Процес злиття відбуватиметься прозоро, у відповідності з кращими практиками  M&A. Головні критерії для Perfect PR – успішні кейси креативних команд, досконале володіння digital- інструментами, розуміння трендів ринку комунікацій та медіа ринку України. Також важливий досвід управління маркетинговими та PR проектами від 5 років. Перевага – напрацьовані платформи для здійснення digital–активностей. Довідка Perfect PR – незалежна агенція публічних комунікацій, заснована PR-спеціалістом Наталією Улинець у 2011 році. Компанія реалізує ефективні комунікаційні рішення у приватному, державному і громадському секторі; об’єднує команду фахівців у сфері публічних комунікацій, медіа, digital PR та консалтингу та медіа. Головні офіси знаходяться у Львові та Києві. Агенція працює з українським та міжнародним бізнесом. Серед клієнтів – молочна компанія «Галичина», національний виробник дріжджів «Компанія Ензим», «Концерн Галнафтогаз» (одна з найбільших автозаправних мереж в Україні «ОККО»), корпорація з виробництва напоїв ПрАТ «Оболонь», житлово-будівельна компанія «Ваш Дім», британська нафтогазова компанія Cadogan Petroleum та інші.

Агенція публічних комунікацій Perfect PR заявила про намір частково або повністю викупити креативні компанії Західної України та веде перемовини щодо купівлі кількох агенцій, що працюють у сфері PR, SMM та Digital.

У Perfect PR відзначають велику кількість запитів на проекти в регіонах. Водночас, агенція вважає це викликом через специфіку ринку праці та брак спеціалістів. У більшості міст Західної України медіа- компанії, що надають комплексні послуги з комунікацій, взагалі відсутні. Відтак Perfect PR прийняла рішення піти шляхом злиття та поглинання інших компаній креативної сфери для кількісного та якісного масштабування бізнесу. Процес злиття відбуватиметься прозоро, у відповідності з кращими практиками  M&A.

Головні критерії для Perfect PR – успішні кейси креативних команд, досконале володіння digital- інструментами, розуміння трендів ринку комунікацій та медіа ринку України. Також важливий досвід управління маркетинговими та PR проектами від 5 років. Перевага – напрацьовані платформи для здійснення digital–активностей.

Довідка

Perfect PR – незалежна агенція публічних комунікацій, заснована PR-спеціалістом Наталією Улинець у 2011 році. Компанія реалізує ефективні комунікаційні рішення у приватному, державному і громадському секторі; об’єднує команду фахівців у сфері публічних комунікацій, медіа, digital PR та консалтингу та медіа. Головні офіси знаходяться у Львові та Києві. Агенція працює з українським та міжнародним бізнесом. Серед клієнтів – молочна компанія «Галичина», національний виробник дріжджів «Компанія Ензим», «Концерн Галнафтогаз» (одна з найбільших автозаправних мереж в Україні «ОККО»), корпорація з виробництва напоїв ПрАТ «Оболонь», житлово-будівельна компанія «Ваш Дім», британська нафтогазова компанія Cadogan Petroleum та інші.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: