fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Перфектні рішення

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Perfect PR – найбільша у Західній Україні агенція публічних комунікацій, яка понад 10 років працює на ринку.
Ми займаємося розробкою та втіленням іміджевих та антикризових кампаній для приватних українських та іноземних бізнесів і великих національних корпорацій. А також розробляємо та впроваджуємо проекти у громадському секторі.
Ми надаємо послуги в сфері публічних комунікацій від PR-аудиту та комунікаційної стратегії до всіх інформаційних продуктів, що відходять від компанії.
Ми залучаємо до своєї команди досвідчених спеціалістів у сфері комунікацій, PR та digital.
Один із головних пріоритерів Perfect PR – поєднаннання досвіду та інноваційного підходу.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: