fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Новий магазин BROCARD відкрито в Тернополі

12/ 02/ 2021
    12 лютого 2021 року компанія «Брокард-Україна» відкрила магазин формату street retail в історичному центрі Тернополя – на вул. Гетьмана Сагайдачного, 4. Магазин площею 185 м² став другою роздрібною торгівельною точкою BROCARD в Тернополі. Новий тернопільський BROCARD виконано у фірмовому чорно-білому стилі мережі. Для оптимізації пошуку, вибору та придбання необхідного товару магазин розділений на секції, бренди і товарні групи: жіночій і чоловічий простір, зони парфумерії, декоративної косметики, засобів догляду за шкірою і волоссям – щоб бюті-шопінг був ще більш приємним і комфортним. У новому магазині представлені більше 80 преміальних брендів парфумерії та косметики (Chanel, Dior, Guerlain, Clarins, Givenchy, Gucci, Collistar, Dolce & Gabbana, EisenbergParis, Hermes, Trussardi, Lanvin, Payot, Elizabeth Arden, Carolina Herrera, Versace та інші). «Новий магазин в Тернополі – наш крок назустріч улюбленим клієнтам, – прокоментувала Олена Лада, директор зі стратегічного розвитку мережі. – Він зручно розташований в самому серці міста, тому тепер поповнювати свої парфумерно-косметично запаси жителі Тернополя зможуть як в головному ТРЦ міста – «Подолянах», так і в новому центральному BROCARD». У всіх магазинах мережі BROCARD представлена виключно оригінальна продукція провідних світових брендів косметики і парфумерії. Компанія працює тільки з офіційними представниками і дистрибюторами брендів в Україні, що гарантує якість, справжність і безпеку всіх товарів мережі. Довідка: «Брокард-Україна» – оператор парфумерно-косметичного ринку України в сегменті luxury (бренди BROCARD, Kiehl’s, М.А.С., інтернет-магазини BROCARD.UA та LETU.UA). У компанії 99 магазинів у 26 містах України, 1 700 співробітників і більше 1,5 млн постійних клієнтів. У магазинах мережі представлені 350 марок преміальної косметики, парфумерії, догляду за шкірою та волоссям, beauty-аксесуарів, у тому числі понад 70 нішевих парфумерних домів. У 2020 році загальний обіг мережі склав 4,126 млрд. грн. За додатковою інформацією звертайтеся: Катерина Гуленок, керівник відділу PR мережі BROCARD [email protected]
01/

 

12 лютого 2021 року компанія «Брокард-Україна» відкрила магазин формату street retail в історичному центрі Тернополя – на вул. Гетьмана Сагайдачного, 4. Магазин площею 185 м² став другою роздрібною торгівельною точкою BROCARD в Тернополі.

Новий тернопільський BROCARD виконано у фірмовому чорно-білому стилі мережі. Для оптимізації пошуку, вибору та придбання необхідного товару магазин розділений на секції, бренди і товарні групи: жіночій і чоловічий простір, зони парфумерії, декоративної косметики, засобів догляду за шкірою і волоссям – щоб б’юті-шопінг був ще більш приємним і комфортним. У новому магазині представлені більше 80 преміальних брендів парфумерії та косметики (Chanel, Dior, Guerlain, Clarins, Givenchy, Gucci, Collistar, Dolce & Gabbana, EisenbergParis, Hermes, Trussardi, Lanvin, Payot, Elizabeth Arden, Carolina Herrera, Versace та інші).

«Новий магазин в Тернополі – наш крок назустріч улюбленим клієнтам, – прокоментувала Олена Лада, директор зі стратегічного розвитку мережі. – Він зручно розташований в самому серці міста, тому тепер поповнювати свої парфумерно-косметично запаси жителі Тернополя зможуть як в головному ТРЦ міста – «Подолянах», так і в новому центральному BROCARD».

У всіх магазинах мережі BROCARD представлена виключно оригінальна продукція провідних світових брендів косметики і парфумерії. Компанія працює тільки з офіційними представниками і дистриб’юторами брендів в Україні, що гарантує якість, справжність і безпеку всіх товарів мережі.

Довідка:

«Брокард-Україна» – оператор парфумерно-косметичного ринку України в сегменті luxury (бренди BROCARD, Kiehl’s, М.А.С., інтернет-магазини BROCARD.UA та LETU.UA). У компанії 99 магазинів у 26 містах України, 1 700 співробітників і більше 1,5 млн постійних клієнтів. У магазинах мережі представлені 350 марок преміальної косметики, парфумерії, догляду за шкірою та волоссям, beauty-аксесуарів, у тому числі понад 70 нішевих парфумерних домів.

У 2020 році загальний обіг мережі склав 4,126 млрд. грн.

За додатковою інформацією звертайтеся:

Катерина Гуленок, керівник відділу PR мережі BROCARD

[email protected]

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: