fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нові потреби та пропозиції на платформі Second Chance Bank

03/ 05/ 2022
  На початку війни Європейська Бізнес Асоціація трансформувала платформу Second Chance Bank (Банк Другий Шанс для вживаних речей) під потреби війни: https://eba.com.ua/second-chance-bank/ Наразі на платформі міститься близько 100 Потреб від представників влади, територіальних оборон, медиків, бізнесу тощо.   Крім того, платформа поступово наповнюється Пропозиціями від бізнесу, який готовий підтримати інший бізнес, населення, представників влади. До прикладу, надаючи приміщення, логістичні послуги, робочий простір тощо.  Всі Потреби можна посортувати по областям, органам влади, категоріям для більш швидкого пошуку. Всі Пропозиції можна посортувати по місцю знаходження та категоріям. Якщо ви знайшли Потребу/Пропозицію, з якою можете допомогти або яка вам цікава, – натискайте на оголошення чи на кнопку «Детальніше». Там ви знайдете більше інформації про необхідну чи пропоновану продукцію, кількість та контактні дані відповідальних осіб, з якими можна зв’язатися безпосередньо для уточнення деталей.  Ми щиро сподіваємось, що ця платформа буде і надалі допомагати бізнесу, територіальних оборонам, медикам, представникам влади, тощо знаходити необхідні для війни потреби та поширювати інформацію про існуючі пропозиції.   Адже, по результатам останнього дослідження, яке провела Асоціація ми бачимо, що на початку третього місяця повномасштабної війни в України компанії не тільки утримали, але й дещо збільшили розміри підтримки наших захисників та гуманітарної допомоги. Так, 48% наших компаній допомагають фінансово, 46% – підтримують працівників, що захищають країну, 43% – постачають продукцію, 27% – послуги, 19% – медикаменти, 17% – засоби захисту/оборони.  Якщо ви бажаєте розмістити Пропозицію або Потребу на Second Chance Bank, звертайтесь за номерами: +38 098 407 06 65 Ярослава (email: iaroslava.savastieieva@eba.com.ua) або +38 063 638 68 71 Оксана (email: oksana.myronko@eba.com.ua). 

На початку війни Європейська Бізнес Асоціація трансформувала платформу Second Chance Bank (Банк Другий Шанс для вживаних речей) під потреби війни: https://eba.com.ua/second-chance-bank/

Наразі на платформі міститься близько 100 Потреб від представників влади, територіальних оборон, медиків, бізнесу тощо.  

Крім того, платформа поступово наповнюється Пропозиціями від бізнесу, який готовий підтримати інший бізнес, населення, представників влади. До прикладу, надаючи приміщення, логістичні послуги, робочий простір тощо. 

Всі Потреби можна посортувати по областям, органам влади, категоріям для більш швидкого пошуку. Всі Пропозиції можна посортувати по місцю знаходження та категоріям. Якщо ви знайшли Потребу/Пропозицію, з якою можете допомогти або яка вам цікава, – натискайте на оголошення чи на кнопку «Детальніше». Там ви знайдете більше інформації про необхідну чи пропоновану продукцію, кількість та контактні дані відповідальних осіб, з якими можна зв’язатися безпосередньо для уточнення деталей. 

Ми щиро сподіваємось, що ця платформа буде і надалі допомагати бізнесу, територіальних оборонам, медикам, представникам влади, тощо знаходити необхідні для війни потреби та поширювати інформацію про існуючі пропозиції.  

Адже, по результатам останнього дослідження, яке провела Асоціація ми бачимо, що на початку третього місяця повномасштабної війни в України компанії не тільки утримали, але й дещо збільшили розміри підтримки наших захисників та гуманітарної допомоги. Так, 48% наших компаній допомагають фінансово, 46% – підтримують працівників, що захищають країну, 43% – постачають продукцію, 27% – послуги, 19% – медикаменти, 17% – засоби захисту/оборони. 

Якщо ви бажаєте розмістити Пропозицію або Потребу на Second Chance Bank, звертайтесь за номерами: +38 098 407 06 65 Ярослава (email: iaroslava.savastieieva@eba.com.ua) або +38 063 638 68 71 Оксана (email: oksana.myronko@eba.com.ua). 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: