fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нішевий коворкінг AND WORK

11/ 08/ 2020
  Робочий простір абсолютно нового типу зявився на пятому поверсі ТРЦ «Smart Plaza» на Проспекті Перемоги, 26. Творцям вдалося організувати коворкінг, який стане платформою не тільки для вашої продуктивної роботи, а й для розвитку та просування вашої справи. Атмосфера в _AND WORK надихає на ділове спілкування та створення спільноти однодумців. Тераса, лаунж зона, відкритий простір і затишні робочі місця в коворкінгу точно стануть ідеальним місцем для втілення креативних ідей та нових проєктів малого та середнього бізнесу, а також стартапів. Простори. _AND WORK має зручне зонування. В Green space ви можете зосередитися на проєкті та побудувати стратегію розвитку справи, адже цьому сприяє зелений колір. Orange space підійде експресивним творчим людям, які готові списати кімнату маркером від стелі до підлоги під час обговорення ідей. Це і є головною перевагою місця, зробленого зі спеціального скла. У кожній із цих зон можуть зручно працювати до 16 осіб.    Є в _AND WORK і Cabin-office, розраховані на 10 осіб. Вони чудово підійдуть тим, хто шукає місця для спокійної роботи й усамітнення. Подбали творці коворкінгу про організацію платформи для проведення презентацій та тренінгів. Ви можете провести переговори або прочитати лекцію в кімнаті-трансформері, яка дозволяє розмістити до 16 осіб. Ви також маєте можливість проводити бездротову трансляцію, різні презентації і можете скористатися додатковим технічним супроводом.    Влаштовувати ділові переговори можна в meeting room, яка ідеально підійде для компанії з 6 осіб.  2 Skype-кімнати стануть чудовим місцем для проведення вебінарів, конференцій та особистих бізнес-зустрічей.    На всій території є WIFI, безліч рослин і природного світла, в кімнатах підтримується сприятлива температура. Робота в такому середовищі обовязково призведе до підвищення продуктивності та відмінного самопочуття протягом дня. Зони відпочинку. Щоб не втратити ефективність, ви можете відпочити  та подихати свіжим повітрям на окремій терасі коворкінгу, з якої відкривається чудовий краєвид на місто. Її поділили на дві зони: на траві можна просто розслабитися в мякому кріслі, а за барною стійкою — приємно провести час з колегами.    Ті, хто вже приступив до роботи, підтвердять, що буде важко пройти повз комфортну Lounge zone. Це спеціальне місце для відновлення сил після активних робочих годин. Ми зробили акцент на дизайнерський інтерєр при створенні коворкінгу. У цьому допомогли bro buro. Interior Design Studio. Саме вони розробили та втілили в життя найцікавіші рішення.    Вартість. Скільки це буде коштувати? Залежно від планів і розкладу можна обрати для себе зручне місце та тарифний план на сайті (ТАРИФИ). До речі, при купівлі абонемента на 6 місяців — річний абонемент у Sport Life в подарунок.      

Робочий простір абсолютно нового типу з’явився на п’ятому поверсі ТРЦ «Smart Plaza» на Проспекті Перемоги, 26. Творцям вдалося організувати коворкінг, який стане платформою не тільки для вашої продуктивної роботи, а й для розвитку та просування вашої справи. Атмосфера в _AND WORK надихає на ділове спілкування та створення спільноти однодумців. Тераса, лаунж зона, відкритий простір і затишні робочі місця в коворкінгу точно стануть ідеальним місцем для втілення креативних ідей та нових проєктів малого та середнього бізнесу, а також стартапів.

Простори

_AND WORK має зручне зонування. В Green space ви можете зосередитися на проєкті та побудувати стратегію розвитку справи, адже цьому сприяє зелений колір. Orange space підійде експресивним творчим людям, які готові списати кімнату маркером від стелі до підлоги під час обговорення ідей. Це і є головною перевагою місця, зробленого зі спеціального скла. У кожній із цих зон можуть зручно працювати до 16 осіб.

Є в _AND WORK і Cabin-office, розраховані на 10 осіб. Вони чудово підійдуть тим, хто шукає місця для спокійної роботи й усамітнення.

Подбали творці коворкінгу про організацію платформи для проведення презентацій та тренінгів. Ви можете провести переговори або прочитати лекцію в кімнаті-трансформері, яка дозволяє розмістити до 16 осіб. Ви також маєте можливість проводити бездротову трансляцію, різні презентації і можете скористатися додатковим технічним супроводом.

Влаштовувати ділові переговори можна в meeting room, яка ідеально підійде для компанії з 6 осіб. 

2 Skype-кімнати стануть чудовим місцем для проведення вебінарів, конференцій та особистих бізнес-зустрічей.

На всій території є WIFI, безліч рослин і природного світла, в кімнатах підтримується сприятлива температура. Робота в такому середовищі обов’язково призведе до підвищення продуктивності та відмінного самопочуття протягом дня.

Зони відпочинку

Щоб не втратити ефективність, ви можете відпочити  та подихати свіжим повітрям на окремій терасі коворкінгу, з якої відкривається чудовий краєвид на місто. Її поділили на дві зони: на траві можна просто розслабитися в м’якому кріслі, а за барною стійкою приємно провести час з колегами.

Ті, хто вже приступив до роботи, підтвердять, що буде важко пройти повз комфортну Lounge zone. Це спеціальне місце для відновлення сил після активних робочих годин.

Ми зробили акцент на дизайнерський інтер’єр при створенні коворкінгу. У цьому допомогли bro buro. Interior Design Studio. Саме вони розробили та втілили в життя найцікавіші рішення.

Вартість

Скільки це буде коштувати? Залежно від планів і розкладу можна обрати для себе зручне місце та тарифний план на сайті (ТАРИФИ). До речі, при купівлі абонемента на 6 місяців — річний абонемент у Sport Life в подарунок.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: