fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Релеекспорт

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВ “Фірма “Релеекспорт” вже понад 28 років постачає промислове обладнання, виконуєє розробку, монтаж, обслуговування, ремонт, ретрофіт, модернізацію та інші повя’зані послуги силами досвідченого персоналу оригінальних виробників обладнання, забезпечує гарантійне та післягарантійне обслуговування та постачання запасних частин від оригіналного виробника. Наш перелік продуктів включає електичне та механічне обладнання та супутню продукцію для електростанцій, металургії, залізничного транспорту, кораблебудування, станкобудування та ін. Ми виконуємо широкий спектр експортно-імпортних операцій та встановили тісні зв’язки з виробниками СНД та ЄС. Ми маємо довготерміновий досвід співпраці з підприємствами, які були побудовані за допомого СРСР, в Індії, Єгипті, Казахстані та інших країнах.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: