fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns

19/ 04/ 2019
    Ми раді запросити вас на захід Асоціації – NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns. Ця зустріч запланована на 25 квітня 2019 року в готелі Hilton Hotel Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30). На зустрічі ми обговоримо очікування бізнесу від президентських виборів і оголосимо результати спеціального випуску регулярного опитування іноземних інвесторів, яке покликане нагадати наступному Президентові про тривалі перешкоди для іноземних інвестицій в Україну та проінформувати, які саме потенційні рішення апарату Президента позитивно або негативно відображатимуться на інвестиційному та бізнес кліматі.  Спікери: Айварас Абромавичус, радник Володимира Зеленського Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Томаш Фіала, CEO Dragon Capital Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval Олена Волошина, керівник діяльності International Finance Corporation в Україні  Марина Петров, Заступник директора представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ми також очікуємо інших представників команди новообраного Президента, міжнародних організацій, дипломатів, українських та міжнародних інвесторів, очільників бізнесу приєднатись до дискусії. Ключові теми до обговорення: Чого очікують іноземні інвестори від новообраного Президента? Якими є очікування бізнесу в Україні після виборів? Якими є очікування міжнародних фінансових організацій після виборів? Які кроки президентської команди сигналізуватимуть про рух у правильному напрямку? Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації. З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!  

 

Ми раді запросити вас на захід Асоціації – NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns.

Ця зустріч запланована на 25 квітня 2019 року в готелі Hilton Hotel Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30).

На зустрічі ми обговоримо очікування бізнесу від президентських виборів і оголосимо результати спеціального випуску регулярного опитування іноземних інвесторів, яке покликане нагадати наступному Президентові про тривалі перешкоди для іноземних інвестицій в Україну та проінформувати, які саме потенційні рішення апарату Президента позитивно або негативно відображатимуться на інвестиційному та бізнес кліматі. 

Спікери:

 • Айварас Абромавичус, радник Володимира Зеленського
 • Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні
 • Томаш Фіала, CEO Dragon Capital
 • Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval
 • Олена Волошина, керівник діяльності International Finance Corporation в Україні 
 • Марина Петров, Заступник директора представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні
 • Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації

Ми також очікуємо інших представників команди новообраного Президента, міжнародних організацій, дипломатів, українських та міжнародних інвесторів, очільників бізнесу приєднатись до дискусії.

Ключові теми до обговорення:

 • Чого очікують іноземні інвестори від новообраного Президента?
 • Якими є очікування бізнесу в Україні після виборів?
 • Якими є очікування міжнародних фінансових організацій після виборів?
 • Які кроки президентської команди сигналізуватимуть про рух у правильному напрямку?

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по два представники від компанії-члена Асоціації.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: