fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns

 • Дата: 25/04/2019 (ЧТ)
 • Мова: Українська/англійська (з перекладом)
 • Час: 10:00 - 11:30
 • Реєстрація починаєтьсяо 09:30
Місце проведення:

Hilton Hotel Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns. Дата: 25 квітня2019. Час: 10:00 11:30. Мова: Українська/англійська (з перекладом). Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: Hilton Hotel Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30). Реєстрація закрита Ми раді запросити вас на захід Асоціації – NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns. Ця зустріч запланована на 25 квітня 2019 року в готелі Hilton Hotel Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30). На зустрічі ми обговоримо очікування бізнесу від президентських виборів і оголосимо результати спеціального випуску регулярного опитування іноземних інвесторів, яке покликане нагадати наступному Президентові про тривалі перешкоди для іноземних інвестицій в Україну та проінформувати, які саме потенційні рішення апарату Президента позитивно або негативно відображатимуться на інвестиційному та бізнес кліматі.  Спікери: Айварас Абромавичус, радник В. Зеленського Олександр Данилюк, радник В. Зеленського Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні Томаш Фіала, CEO Dragon Capital Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval Олена Волошина, керівник діяльності International Finance Corporation в Україні  Марина Петров, Заступник директора представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні Алессандро Занеллі, CEO Nestle Ukraine Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Ми також очікуємо інших представників команди новообраного Президента, міжнародних організацій, дипломатів, українських та міжнародних інвесторів, очільників бізнесу приєднатись до дискусії. Ключові теми до обговорення: Чого очікують іноземні інвестори від новообраного Президента? Якими є очікування бізнесу в Україні після виборів? Якими є очікування міжнародних фінансових організацій після виборів? Які кроки президентської команди сигналізуватимуть про рух у правильному напрямку? Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ольга Двігун. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0444960601.

Реєстрація закрита

Ми раді запросити вас на захід Асоціації – NEW 5 year challenge: Expectations. Hopes. Concerns.

Ця зустріч запланована на 25 квітня 2019 року в готелі Hilton Hotel Kyiv (бул. Тараса Шевченка, 30).

На зустрічі ми обговоримо очікування бізнесу від президентських виборів і оголосимо результати спеціального випуску регулярного опитування іноземних інвесторів, яке покликане нагадати наступному Президентові про тривалі перешкоди для іноземних інвестицій в Україну та проінформувати, які саме потенційні рішення апарату Президента позитивно або негативно відображатимуться на інвестиційному та бізнес кліматі. 

Спікери:

 • Айварас Абромавичус, радник В. Зеленського
 • Олександр Данилюк, радник В. Зеленського
 • Хюґ Мінґареллі, Голова Представництва Європейського Союзу в Україні
 • Томаш Фіала, CEO Dragon Capital
 • Володимир Лавренчук, голова правління Raiffeisen Bank Aval
 • Олена Волошина, керівник діяльності International Finance Corporation в Україні 
 • Марина Петров, Заступник директора представництва Європейського банку реконструкції і розвитку в Україні
 • Алессандро Занеллі, CEO Nestle Ukraine
 • Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації

Ми також очікуємо інших представників команди новообраного Президента, міжнародних організацій, дипломатів, українських та міжнародних інвесторів, очільників бізнесу приєднатись до дискусії.

Ключові теми до обговорення:

 • Чого очікують іноземні інвестори від новообраного Президента?
 • Якими є очікування бізнесу в Україні після виборів?
 • Якими є очікування міжнародних фінансових організацій після виборів?
 • Які кроки президентської команди сигналізуватимуть про рух у правильному напрямку?

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена.

З нетерпінням чекаємо на зустріч з Вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ольга Двігун

Зв'язатись
0444960601

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: