fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Наталія Співак розповіла про основні аспекти медичної реформи

16/ 03/ 2018
  16 березня ц.р. в Києві відбулася науково-практична школа-семінар “Питання діагностики та лікування поширених гастроентерологічних захворювань в практиці лікаря первинної ланки в умовах медичної реформи”, що зібрала провідних експертів галузі охорони здоров’я. Організаторами заходу виступили Українська асоціація міждисциплінарної медицини та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця. Правовий Альянс на заході представила юрист Наталія Співак, виступивши з доповіддю “Основні аспекти медичної реформи”, під час якої було висвітлено такі питання, як правова база медичної реформи, реформа первинної медичної допомоги, фінансування медичних послуг, автономізація закладів охорони здоров’я та інші. В ході доповіді Наталія відмітила: “В умовах катастрофічної фінансової незахищеності пацієнтів, низької якості та ефективності медичних послуг, неефективного використання бюджетних коштів та низького рівня заробітної плати медиків необхідність реформи назріла вже давно. Це комплексний процес, що включає в себе, зокрема, впровадження державного гарантованого пакету медичної допомоги та перехід на модель фінансування наданих послуг конкретному паціенту”.

16 березня ц.р. в Києві відбулася науково-практична школа-семінар “Питання діагностики та лікування поширених гастроентерологічних захворювань в практиці лікаря первинної ланки в умовах медичної реформи”, що зібрала провідних експертів галузі охорони здоров’я.

Організаторами заходу виступили Українська асоціація міждисциплінарної медицини та Національний медичний університет імені О.О. Богомольця.

Правовий Альянс на заході представила юрист Наталія Співак, виступивши з доповіддю “Основні аспекти медичної реформи”, під час якої було висвітлено такі питання, як правова база медичної реформи, реформа первинної медичної допомоги, фінансування медичних послуг, автономізація закладів охорони здоров’я та інші.

В ході доповіді Наталія відмітила: “В умовах катастрофічної фінансової незахищеності пацієнтів, низької якості та ефективності медичних послуг, неефективного використання бюджетних коштів та низького рівня заробітної плати медиків необхідність реформи назріла вже давно. Це комплексний процес, що включає в себе, зокрема, впровадження державного гарантованого пакету медичної допомоги та перехід на модель фінансування наданих послуг конкретному паціенту”.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: