fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Наближаємо Перемогу разом!

02/ 06/ 2023
  Згадайте, чому ми раділи до війни. Поїхати на травневі свята до батьків у Харків, Миколаїв, Запоріжжя? Безтурботно пити каву на столичному Хрещатику, споглядаючи квітучі тюльпани чи блукати вузькими вуличками Львова? Скуштувати перший врожай херсонських кавунів чи пірнути у море в Одесі? Зараз ми цінуємо кожен день нашого життя, а кожен квадратний сантиметр наших земель – цінний як ніколи. Наші мужні ЗСУ щохвилини наближають Перемогу, і наша задача не стояти осторонь, робити все, аби прискорити відновлення миру в Україні. Саме тому BROCARD продовжує допомагати! Бо наша підтримка – то зброя (буквально й метафорично)! Бо робимо це завдяки вам! Бо можемо стати прикладом для інших! Бо таким чином висловлюємо свою громадську позицію! Бо були й лишаємося українським бізнесом, який хоче наблизити нашу Перемогу й робить для цього іноді більше, ніж йому по силах. Внесок BROCARD у наближенні Перемоги: перераховано 67,4 млн грн на підтримку ЗСУ спрямовано 5 млн грн у фонд «Повернися живим»на розвідувально-ударні комплекси для проєкту «Довгі руки ТРО» передано для військових у перші місяці війни 12 тис. одиниць товару на суму 4 млн грн(гелі для душу, шампуні, засоби для гоління, вологі серветки, бальзами для губ) перераховано 120 тис грн у благодійний фонд «Я буду твоїм тилом»в рамках проєкту «Купуй аромат – допомагай дітям», згідно якого весь прибуток від продажу аромату Соул оф Юкреін в мережі BROCARD та інтернет-магазині BROCARD.UA спрямовується на забезпечення потреб дітей, які постраждали внаслідок війни. #Вониневинні група компаній BROCARD у 2022 році сплатила податків на суму 673 млн грн придбано квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo, набір підсилювачів сигналу й антен для бригади аеророзвідки 25 наших співробітників знаходяться у лавах ЗСУ і боронять країну на найгарячіших напрямках. співробітники регулярно збирають кошти для колег і їхніх близьких, які зараз на службі: на тепловізори, кровозупиняючі турнікети, каски й шоломи, наколінники, термоустілки, на авто й запчастини, зарядні станції тощо. Перший мільйон гривень було відправлено ще у лютому 2022 року. 7 березня 2022 року, коли війська рф намагалися оточити Київ, Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, було здійснено одноразовий великий платіж у сумі 30 млн гривень, адже ситуація на фронті ставала напруженою, а волонтерський рух тільки набирав обертів. 5 млн гривень перераховано у благодійний фонд «Повернися живим» на розвідувально-ударні комплекси для проєкту «Довгі руки ТРО». «Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії, який вже дев’ятий рік працює задля збереження життя військових та системної протидії ворогові. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки. Не зупиняємося та продовжуємо крок за кроком йти до нашої спільної мети. Купуючи в магазинах BROCARD, ви наближаєте нашу Перемогу. Дякуємо за вашу допомогу! Слава Україні!

Наближаємо Перемогу разом

Згадайте, чому ми раділи до війни. Поїхати на травневі свята до батьків у Харків, Миколаїв, Запоріжжя? Безтурботно пити каву на столичному Хрещатику, споглядаючи квітучі тюльпани чи блукати вузькими вуличками Львова? Скуштувати перший врожай херсонських кавунів чи пірнути у море в Одесі?

Зараз ми цінуємо кожен день нашого життя, а кожен квадратний сантиметр наших земель – цінний як ніколи. Наші мужні ЗСУ щохвилини наближають Перемогу, і наша задача не стояти осторонь, робити все, аби прискорити відновлення миру в Україні.

Саме тому BROCARD продовжує допомагати! Бо наша підтримка – то зброя (буквально й метафорично)! Бо робимо це завдяки вам! Бо можемо стати прикладом для інших! Бо таким чином висловлюємо свою громадську позицію! Бо були й лишаємося українським бізнесом, який хоче наблизити нашу Перемогу й робить для цього іноді більше, ніж йому по силах.

Внесок BROCARD у наближенні Перемоги:

  • перераховано 67,4 млн грн на підтримку ЗСУ
  • спрямовано 5 млн грн у фонд «Повернися живим»на розвідувально-ударні комплекси для проєкту «Довгі руки ТРО»
  • передано для військових у перші місяці війни 12 тис. одиниць товару на суму 4 млн грн(гелі для душу, шампуні, засоби для гоління, вологі серветки, бальзами для губ)
  • перераховано 120 тис грн у благодійний фонд «Я буду твоїм тилом»в рамках проєкту «Купуй аромат – допомагай дітям», згідно якого весь прибуток від продажу аромату Соул оф Юкреін в мережі BROCARD та інтернет-магазині BROCARD.UA спрямовується на забезпечення потреб дітей, які постраждали внаслідок війни. #Вониневинні
120 тис грн у благодійний фонд Я буду твоїм тилом
  • група компаній BROCARD у 2022 році сплатила податків на суму 673 млн грн
  • придбано квадрокоптер DJI Mavic 3 Fly More Combo, набір підсилювачів сигналу й антен для бригади аеророзвідки
  • 25 наших співробітників знаходяться у лавах ЗСУ і боронять країну на найгарячіших напрямках.
  • співробітники регулярно збирають кошти для колег і їхніх близьких, які зараз на службі: на тепловізори, кровозупиняючі турнікети, каски й шоломи, наколінники, термоустілки, на авто й запчастини, зарядні станції тощо.

Перший мільйон гривень було відправлено ще у лютому 2022 року.

7 березня 2022 року, коли війська рф намагалися оточити Київ, Харків, Чернігів, Суми, Миколаїв, було здійснено одноразовий великий платіж у сумі 30 млн гривень, адже ситуація на фронті ставала напруженою, а волонтерський рух тільки набирав обертів.

5 млн гривень перераховано у благодійний фонд «Повернися живим» на розвідувально-ударні комплекси для проєкту «Довгі руки ТРО». «Повернись живим» — фонд компетентної допомоги армії, який вже дев’ятий рік працює задля збереження життя військових та системної протидії ворогові. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових, зокрема, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки.

Не зупиняємося та продовжуємо крок за кроком йти до нашої спільної мети.

Купуючи в магазинах BROCARD, ви наближаєте нашу Перемогу.

Дякуємо за вашу допомогу!

Слава Україні!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: