fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається знижувальна тенденція цін попиту – аналітики G.R. Agro

02/ 02/ 2022
  Продовольча пшениця. Ринкові тенденції На 01 лютого, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті зменшились на $2/тонну проти минулої п’ятниці – до $308 та $307/тонну. У гривневому еквіваленті зниження відбулось на 50 грн. Ціни на українську пшеницю все ще продовжують находитись під тиском на фоні політичної напруженості між Україною та Росією. Також спостерігаються негативні сигнали зі сторони CBOT, через те, що дощі в США можуть покращити ситуацію з посухою. 28 січня єгипетський GASC закупив 420 тис. тонн пшениці з яких: 180 тис. тонн української з середньою ціною $327/тонну С&F (-$8/тонну проти покупки 29 грудня); 120 тис. тонн російської з середньою ціною $329,4/тонну С&F (-$17,5/тонну проти покупки 29 грудня) та 120 тис. тонн румунської з середньою ціною $329,65/тоннуC&F (-$11,3/тонну проти покупки 29 грудня). Туніс оголосив тендер на 100 тис. тонн пшениці з постачанням 25 березня – 25 квітня, який відбудеться 02 лютого. Попит на пшеницю нового врожаю залишається обмеженим. 01 лютого Йорданія закупила 60 тис. тонн пшениці нового врожаю за ціною $326/тонну C&F з постачанням у другій половині серпня. Прогнози У випадку продовження сприятливих погодних умов для нового врожаю пшениці у Причорномор’ї та Європі можливий додатковий тиск на ціни. Також розвиток цін буде залежати від поведінки Росії щодо формули розрахунку експортного мита. Росія може розглянути зміну формули експортного мита після 15 лютого для полегшення умов для фермерів і трейдерів. Фуражна пшениця. Ринкові тенденції На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається знижувальна тенденція цін попиту CPT глибоководні порти на фоні цінотворення на сусідніх ринках. Прогнози Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Продовольча пшениця

Ринкові тенденції

На 01 лютого, ціни попиту на українську пшеницю 2 та 3 класу CPT глибоководні порти у доларовому еквіваленті зменшились на $2/тонну проти минулої п’ятниці – до $308 та $307/тонну. У гривневому еквіваленті зниження відбулось на 50 грн. Ціни на українську пшеницю все ще продовжують находитись під тиском на фоні політичної напруженості між Україною та Росією. Також спостерігаються негативні сигнали зі сторони CBOT, через те, що дощі в США можуть покращити ситуацію з посухою. 28 січня єгипетський GASC закупив 420 тис. тонн пшениці з яких: 180 тис. тонн української з середньою ціною $327/тонну С&F (-$8/тонну проти покупки 29 грудня); 120 тис. тонн російської з середньою ціною $329,4/тонну С&F (-$17,5/тонну проти покупки 29 грудня) та 120 тис. тонн румунської з середньою ціною $329,65/тоннуC&F (-$11,3/тонну проти покупки 29 грудня). Туніс оголосив тендер на 100 тис. тонн пшениці з постачанням 25 березня – 25 квітня, який відбудеться 02 лютого. Попит на пшеницю нового врожаю залишається обмеженим. 01 лютого Йорданія закупила 60 тис. тонн пшениці нового врожаю за ціною $326/тонну C&F з постачанням у другій половині серпня.

Прогнози

  • У випадку продовження сприятливих погодних умов для нового врожаю пшениці у Причорномор’ї та Європі можливий додатковий тиск на ціни. Також розвиток цін буде залежати від поведінки Росії щодо формули розрахунку експортного мита. Росія може розглянути зміну формули експортного мита після 15 лютого для полегшення умов для фермерів і трейдерів.

Фуражна пшениця

Ринкові тенденції

На експортному ринку фуражної пшениці спостерігається знижувальна тенденція цін попиту CPT глибоководні порти на фоні цінотворення на сусідніх ринках.

Прогнози

  • Подальше ціноутворення буде залежати від сусідніх ринків та рівня попиту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: