fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

N-iX, спільно фондом «Повернись живим», організували першу ІТ Поплаву

27/ 04/ 2023
    22 квітня N-iX разом з фондом «Повернись живим» та журналістом Олегом Новіковим організували першу ІТ Поплаву. Поплава - це проект, що розпочався як подія в Twitter Spaces, де журналісти та експерти фонду «Повернись живим» обговорюють різні теми, повязані з російсько-українською війною. Проект переріс у регулярний подкаст та розширився на окремі подкасти на тему економіки, історії, права, реформ та антикорупції. З 2022 року, компанія N-iX є стратегічним партнером «Повернись живим», щомісяця виділяючи $30,000 на підтримку операційної діяльності фонду. Запис першої Поплави на тему ІТ вирішили організувати саме для працівників N-iX з метою збору коштів на діяльність фонду. Під час запису 120-ї Поплави працівники компанії зібрали більше 645,000₴ на підтримку діяльності «Повернись живим». Зокрема, на благодійному аукціоні за ексклюзивний чорний календар фонду «Повернись живим» з підписом головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного, задонатили 215,000₴. Збір N-iX на операційну діяльність фонду ще триває до 30 квітня. За найбільший донат на банку - можна отримати календар з підписом Валерія Залужного. За другий і третій найбільші внески, компанія N-iX подарує ексклюзивний брелок-відкривачку зі збитого ворожого літака Су-30СМ. Серед усіх донаторів також будуть розіграні і інші подарунки від компанії N-iX та фонду «Повернись живим». Учасниками ІТ Поплави були: голова фонду «Повернись живим» Тарас Чмут, директор департаменту стратегічних ініціатив фонду Іван Науменко, керівник аналітичного відділу Антон Муравейник та директор департаменту з розвитку та партнерств Олег Карпенко. Окрім питань від ІТ-спільноти, на подкасті обговорювали діяльність фонду, залученість працівників для роботи над великими проєктами фонду, скільки співробітників має фонд та інші операційні деталі діяльності «Повернись живим». Переглянути запис першої IT Поплави можна на платформі YouTube за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=tTOpv5wD6Q8 Про N-iX: N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові у 2002 році. Компанія об’єднує понад 2000 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та інших. Про фонд «Повернись живим»: Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» працює з 2014 року і є найбільшою в Україні організацією підтримки війська. Ключова мета Фонду — зробити Сили оборони України ефективнішими, зберегти життя наших військових та системно протидіяти ворогові. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових: наприклад, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки.
01/

 

22 квітня N-iX разом з фондом «Повернись живим» та журналістом Олегом Новіковим організували першу ІТ Поплаву.

Поплава – це проект, що розпочався як подія в Twitter Spaces, де журналісти та експерти фонду «Повернись живим» обговорюють різні теми, пов’язані з російсько-українською війною. Проект переріс у регулярний подкаст та розширився на окремі подкасти на тему економіки, історії, права, реформ та антикорупції.

З 2022 року, компанія N-iX є стратегічним партнером «Повернись живим», щомісяця виділяючи $30,000 на підтримку операційної діяльності фонду. Запис першої Поплави на тему ІТ вирішили організувати саме для працівників N-iX з метою збору коштів на діяльність фонду.

Під час запису 120-ї Поплави працівники компанії зібрали більше 645,000₴ на підтримку діяльності «Повернись живим». Зокрема, на благодійному аукціоні за ексклюзивний чорний календар фонду «Повернись живим» з підписом головнокомандувача Збройних Сил України, Валерія Залужного, задонатили 215,000₴.

Збір N-iX на операційну діяльність фонду ще триває до 30 квітня. За найбільший донат на банку – можна отримати календар з підписом Валерія Залужного. За другий і третій найбільші внески, компанія N-iX подарує ексклюзивний брелок-відкривачку зі збитого ворожого літака Су-30СМ. Серед усіх донаторів також будуть розіграні і інші подарунки від компанії N-iX та фонду «Повернись живим».

Учасниками ІТ Поплави були: голова фонду «Повернись живим» Тарас Чмут, директор департаменту стратегічних ініціатив фонду Іван Науменко, керівник аналітичного відділу Антон Муравейник та директор департаменту з розвитку та партнерств Олег Карпенко. Окрім питань від ІТ-спільноти, на подкасті обговорювали діяльність фонду, залученість працівників для роботи над великими проєктами фонду, скільки співробітників має фонд та інші операційні деталі діяльності «Повернись живим».

Переглянути запис першої IT Поплави можна на платформі YouTube за посиланням:

Про N-iX:

N-iX – це міжнародна IT компанія, заснована у Львові у 2002 році. Компанія об’єднує понад 2000 фахівців та надає послуги з розробки програмного забезпечення та експертизу у хмарних рішеннях, інженерії даних, вбудованих системах, Інтернеті Речей, машинному самонавчанні та інших новітніх технологіях. Клієнти N-iX – це лідери світових ринків та Fortune 500 компанії з найрізноманітніших галузей – фінансів, промислового виробництва, телекомунікацій, логістики, ритейлу та інших.

Про фонд «Повернись живим»:

Фонд компетентної допомоги армії «Повернись живим» працює з 2014 року і є найбільшою в Україні організацією підтримки війська. Ключова мета Фонду — зробити Сили оборони України ефективнішими, зберегти життя наших військових та системно протидіяти ворогові. Фонд закуповує обладнання, яке допомагає рятувати життя військових: наприклад, тепловізійну оптику, квадрокоптери, автомобілі, системи захисту та розвідки.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: