fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Н-ІКС

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

N‐iX є Східноєвропейським партнером з надання послуг розробки програмного забезпечення інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи. Компанія N‐iX налічує понад 1000 досвідчених інженерів програмного забезпечення.

З 2002 року ми сформували стратегічні партнерства з різними світовими лідерами галузі. Вони включають в себе найбільшого розробника програмного забезпечення в Канаді – компанію OpenText, провайдера програмного забезпечення для інфраструктурних рішень – компанію Novell, одного з найбільш швидко зростаючих операторів мобільного зв’язку в Європі – Lebara, інноваційного лідера в галузі FinTech – компанію Currency Cloud та більше 50 інших середніх і великих техгологічних підприємств.

Завдяки нашим центрам розробки в Україні (Львів, Київ) та Польщі (Краків), ми ділимося передовим досвідом в області програмування та глибокими експертними знаннями в галузях фінансів, медицини, туризму, телекомунікацій і управління інформаційними ресурсами підприємств, допомагаючи нашим клієнтам впроваджувати технології та інструменти бізнес-перетворень.

Спеціалізація:

  • Виділені команди розробників
  • Розробка програмних продуктів
  • Розробка додатків для мобільних пристроїв
  • Професійні послуги OpenText
  • SAP консалтинг
  • Розробка ігор та рішень віртуальної реальності
  • Контроль якості та тестування ПЗ
  • Технічна підтримка

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: