fbpx

Н-ІКС

N‐iX є Східноєвропейським партнером з надання послуг розробки програмного забезпечення інноваційним технологічним компаніям Північної Америки, Великобританії, Швеції та Європи. Компанія N‐iX налічує понад 1000 досвідчених інженерів програмного забезпечення.

З 2002 року ми сформували стратегічні партнерства з різними світовими лідерами галузі. Вони включають в себе найбільшого розробника програмного забезпечення в Канаді – компанію OpenText, провайдера програмного забезпечення для інфраструктурних рішень – компанію Novell, одного з найбільш швидко зростаючих операторів мобільного зв’язку в Європі – Lebara, інноваційного лідера в галузі FinTech – компанію Currency Cloud та більше 50 інших середніх і великих техгологічних підприємств.

Завдяки нашим центрам розробки в Україні (Львів, Київ) та Польщі (Краків), ми ділимося передовим досвідом в області програмування та глибокими експертними знаннями в галузях фінансів, медицини, туризму, телекомунікацій і управління інформаційними ресурсами підприємств, допомагаючи нашим клієнтам впроваджувати технології та інструменти бізнес-перетворень.

Спеціалізація:

Виділені команди розробників

Розробка програмних продуктів

Розробка додатків для мобільних пристроїв

Професійні послуги OpenText

SAP консалтинг

Розробка ігор та рішень віртуальної реальності

Контроль якості та тестування ПЗ

Технічна підтримка

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: