fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

UVT GROUP

UVT GROUP – українська архітектурно-інжинірингова компанія з 12-річним досвідом успішної роботи в інноваційному будівництві, яка впроваджує цифрові технології в проектуванні сучасної нерухомості. Ми виступаємо генеральним проектувальником на об’єктах з найвищою категорією складності згідно з нормами і стандартами та здійснюємо BIM-менеджмент.

Наша компанія має великий досвід у проектуванні об’єктів цивільної авіації, торговельних центрів, житлового та промислового будівництва в Україні та за кордоном. Команда архітекторів, дизайнерів, інженерів та аналітиків володіє високими навичками у сфері BIM-менеджменту.

UVT GROUP надає повний спектр послуг, включаючи консультування з питань архітектурно-інженерної, генерального проектування, архітектурно-будівельної, будівельної, екологічної та інших частин проектної документації відповідно до місцевих будівельних норм та вимог. Ми допомагаємо кваліфіковано реалізувати або адаптувати проектну документацію для проектів в Україні, виконати дорожню карту та генеральні плани, забезпечити достатню якість та зміст проекту для проходження державної будівельної експертизи, а також отримати дозволи на початок експлуатації та введення в експлуатацію об’єктів.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: