fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Золотоніський лікеро-горілчаний завод “Златогор”

ЗОЛОТОНІСЬКИЙ ЛГЗ «ЗЛАТОГОР» Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» — найстаріше підприємство лікеро-горілчаної промисловості України. Він заснований в 1896 році підприємцем Роснишевским і більше ста років зберігає традиції горілчаного майстерності. Золотоніський лікеро-горілчаний завод «Златогор» розташований в мальовничому місті Золотоноша Черкаської області на березі однойменної річки — лівої притоки Дніпра. Існує безліч красивих легенд про походження імені цього прекрасного краю. Одна з них свідчить, що в давнину тут добували золото. Вчені-геофізики підтвердили цю легенду, виявивши в місцевому ґрунті іони дорогоцінних металів. Так «золоті» грунтові фільтри очищають і збагачують місцеву джерельну воду іонами золота. У цьому секрет унікальності золотоніської «живої води». Завод розташований в екологічно чистій зоні. За століття наші фахівці розробили величезний архів рецептур алкогольних напоїв з обов’язковим додаванням настоїв із цілющих трав і використанням унікальної води. Сьогодні завод випускає більше 50 найменувань лікеро-горілчаних виробів: горілка, настоянки гіркі, настоянки солодкі, бальзами. Завдяки унікальним природним ресурсам Золотоніського краю, використання добірних компонентів, унікальними рецептурами, ретельного дотримання сучасних технологій, що випускається на заводі продукція володіє високою якістю і унікальними властивостями.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: