fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕКОЛЬ ЛОГІСТІКС

  • Сегмент: Транспортування та логістика, Пакування, Митні брокери, Консалтинг
  • Країна походження: Туреччина
  • В Асоціації з: 2023 року
  • Сайт: https://www.ekol.com/
  • Керівник: АНДРІЙ ГОЛІМБОВСЬКИЙ
  • Познайомитися з компанією

Ekol Logistics є міжнародним комплексним логістичним провайдером з представництвами в 13 країнах і головним офісом у Стамбулі, Туреччина. Будучи однією з провідних логістичних компаній в Україні, ми надаємо професійні складські, транспортні та митні послуги компаніям у низці галузей з 2001 року. Ми створюємо інноваційні та клієнтоцентричні логістичні рішення в мережах постачання, які дають спроможність виробникам і рітейлерам стало розвиватись та операційно ефективно зростати.

Завдяки розвитку власної бізнес-екосистеми ми прискорюємо ключову конкурентну перевагу наших клієнтів і забезпечуємо їм оптимізацію витрат і швидший доступ до ринків.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: