fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ощадбанк

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

АТ “Ощадбанк” є однією з найбільших фінансових установ України. Засновником Банку є держава в особі Кабінету Міністрів України. Банк активно здійснює діяльність у понад 6 тисяч своїх установ, включаючи виплату пенсій, соціальну допомогу, обробку комунальних платежів та інші банківські операції. 
АТ “Ощадбанк” є єдиним українським банком, де депозити та інші цінності громадян повністю гарантуються державою за законом.
Банк активно працює майже у всіх секторах українського фінансового ринку; він надає послуги великим корпоративним клієнтам, таким як Пенсійний фонд України, УДППЗ “Укрпошта”, членам оптового ринку електроенергії на сучасному рівні. 
Топ-менеджмент Ощадбанку разом з міжнародною аудиторською компанією розробив стратегію модернізації на 2015-2017 роки «Мій банк. Моя країна». Мета стратегії – стати банком-партнером №1 для держави, для бізнесу та для громадян. Банк може звітувати про успішне виконання всіх пунктів стратегії модернізації 2015-2017 рр. Серед досягнень: Ощадбанк у найскладніших макроекономічних умовах вийшов на прибуткову діяльність. Модернізовано мережу установ – відкрито майже 600 високоефективних відділень нового формату, що перевищує мережі більшості ТОП-5 банків країни. Серед них – 18 інклюзивних, 5 мобільних підрозділів, два з яких (на базі броньованих КрАЗів) працюють вздовж лінії розмежування та в гуманітарно-логістичних центрах на Донбасі. Понад 2,7 мільйона клієнтів Ощадбанку зареєструвались і користуються онлайн-банкінгом «Ощад 24/7», що був створений «з нуля».
Ощадбанк розгорнув наймасштабнішу за роки незалежності програму підтримки малого бізнесу «Будуй своє», метою якої є створення в країні двох мільйонів нових підприємців. АТ «Ощадбанк» входить до ТОП-50 банків Центральної та Східної Європи в рейтингу компанії «Делойт». Третій рік поспіль АТ «Ощадбанк» є лідером рейтингу «50 провідних банків України» (Financial Club Awards – 2018) і посідає перше місце в рейтингу 20 найбільш надійних банків України від журналу «Новое время» та інвестиційної компанії Dragon Capital.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: