fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Нексія ДК

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

  • Сегмент: Аудит, податкові та бухгалтерські послуги, Консалтинг, Юридичні послуги
  • Країна походження: Україна
  • В Асоціації з: 2008 року
  • Сайт: https://nexia.dk.ua/
  • Керівник: Роман Білик
  • Познайомитися з компанією

Група компаній “Нексія ДК” бере свій початок у 2003 році. Сьогодні ми займаємо провідні місця на українському ринку аудиту, оцінки, права, податкового та управлінського консалтингу. Великий галузевий досвід, комплексний підхід до обслуговування клієнтів та можливість використовувати досвід професіоналів зі всіх куточків світу дає нам змогу повно та ефективно реалізувати свій потенціал і вирішувати найскладніші завдання. З цією метою в компанії працює понад 100 фахівців у різних напрямках бізнесу. Офіси компанії розташовані у Львові та Києві, проте, географія нашої діяльності є значно ширшою.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: