fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ландманн

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія Ландманн ТОВ була заснована в 2020 році за підтримки швейцарської компанії Євразія Груп АГ. Нашою основною місією є збереження родючого шару ґрунту. Саме тому ми стали ексклюзивними представниками таких брендів, як Vredestein, Pirelli, Uniglory. Ми постачаємо на ринок України шини, паливно-мастильні матеріали, запасні частини для сільськогосподарської техніки.

Ми поставляємо лише ту продукцію, яка є високотехнологічною та відповідає усім вимогам клієнтів. Саме така філософія дозволяє нам нарощувати свою присутність на ринку.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: