fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

КОМПАНІЯ ЮНЕКС

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ “КОМПАНІЯ ЮНЕКС” – провідний трейдинговий хаб на ринку природного газу, який співпрацює як з виробниками, так і зі споживачами, вирішує питання ризиків у ланцюгу постачання та розробляє стійкі контракти на постачання. Наша команда має загальний досвід роботи понад 7 років. Ми торгуємо природним газом на європейських товарних ринках, здійснюємо фізичні поставки електроенергії, нафти та нафтопродуктів.

Постачання електроенергії та ринок природного газу є одним з ключових ринків, на якому ми успішно працюємо вже кілька років. Сьогодні ми працюємо в оптовому сегменті газового ринку, на віртуальних точках постачання в Європі, з ринками, що розвиваються: Угорщина, Словаччина, Польща, Україна.

Також компанія має великий досвід роботи на ринку нафтопродуктів. Основними регіонами постачання є країни Чорного та Середземного морів, а також Африка. Регіони видобутку: Країни СНД та Південна Європа!

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: