fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Online-лекція: 5 Кейсів від експертів: нова практика перевірки бізнес-партнерів задля уникнення репутаційних ризиків в умовах війни

Підприємництво Тренди та інновації
 • Дата: 16/05/2024 (ЧТ)
 • Мова: українська
 • Час: 11:00 - 12:30
 • Внесок:безкоштовно для членських компаній Асоціації
Місце проведення:

Відбудеться онлайн

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Online-лекція: 5 Кейсів від експертів: нова практика перевірки бізнес-партнерів задля уникнення репутаційних ризиків в умовах війни. Дата: 16 травня2024. Час: 11:00 12:30. Мова: українська. Внесок: безкоштовно для членських компаній Асоціації. Місце проведення: Відбудеться онлайн. EBA Management Development Centre спільно з LIGA ZAKON запрошують вас взяти участь в Online-лекції: 5 Кейсів від експертів: нова практика перевірки бізнес-партнерів задля уникнення репутаційних ризиків в умовах війни. На online-лекції ми обговоримо як змінились критерії оцінки інформаційних ризиків під час війни. Також розберемо red flags для бізнесів у відносинах з партнерами. Спікери: Альона Васильєва, Експертка з маркетингу та product development, спікерка на міжнародних конференціях, Head of Marketing LIGA ZAKON. Анастасія Мішутіна, Експертка з B2B Sales, Head of Corporate Sales LIGA ZAKON. Питання для обговорення: Критерії оцінки інформаційних ризиків під час війни.    Чому репутаційні ризики можуть підстерігати підприємство у найменш очікуваних ситуаціях?  Неочевидні фактори, які потребують пильності (початок співпраці, участь у тендерах, поточні бізнес-партнери тощо). Нова практика перевірки бізнес-партнерів – 5 кейсів. Чек-лист перевірки бізнес-партнерів. Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Спікери. Альона Васильєва. Експертка з маркетингу та product development, спікерка на міжнародних конференціях, Head of Marketing LIGA ZAKON.. Анастасія Мішутіна. Експертка з B2B Sales, Head of Corporate Sales LIGA ZAKON.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Меркулова. Контактний телефон. 066 57 099 87.

EBA Management Development Centre спільно з LIGA ZAKON запрошують вас взяти участь в Online-лекції: 5 Кейсів від експертів: нова практика перевірки бізнес-партнерів задля уникнення репутаційних ризиків в умовах війни.

На online-лекції ми обговоримо як змінились критерії оцінки інформаційних ризиків під час війни. Також розберемо red flags для бізнесів у відносинах з партнерами.

Спікери:

 • Альона Васильєва, Експертка з маркетингу та product development, спікерка на міжнародних конференціях, Head of Marketing LIGA ZAKON.
 • Анастасія Мішутіна, Експертка з B2B Sales, Head of Corporate Sales LIGA ZAKON.

Питання для обговорення:

 • Критерії оцінки інформаційних ризиків під час війни.   
 • Чому репутаційні ризики можуть підстерігати підприємство у найменш очікуваних ситуаціях? 
 • Неочевидні фактори, які потребують пильності (початок співпраці, участь у тендерах, поточні бізнес-партнери тощо).
 • Нова практика перевірки бізнес-партнерів – 5 кейсів.
 • Чек-лист перевірки бізнес-партнерів.

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Спікери

1 / 2
Альона Васильєва
Експертка з маркетингу та product development, спікерка на міжнародних конференціях, Head of Marketing LIGA ZAKON.
Анастасія Мішутіна
Експертка з B2B Sales, Head of Corporate Sales LIGA ZAKON.
Альона Васильєва
Анастасія Мішутіна

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Меркулова

066 57 099 87

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: