fbpx

Кока-Кола Беверіджиз Україна

Нагороди компанії:
Business Hero

Компанія тепер в нашій команді EBA Business Heroes, бо сильний CSR-напрям – це завжди про дії. Ми цінуємо, що у своїй діяльності бізнес керується найкращими практиками і розділяє думку, що бізнес і суспільство невіддільні. 

 

ForeverTogether

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Coca-Cola Beverages Ukraine was one of the first international companies to start operating in Ukraine. It has been investing in the country’s economy since 1992. The Company opened its first bottling plant in Ukraine in the city of Lviv in 1994. In 1998, Coca-Cola Beverages Ukraine began production near the town of Brovary in the Kyiv region. The facility was newly built and operating at full capacity.

While some of beverages, such as Coca-Cola®, Fanta® and Sprite®, have universal appeal and are recognized the world over, others are created to suit the tastes, traditions and preferences of consumers in the local marketplace.

Drinks Categories:

  • Sparkling beverages: Coca-Cola®, Coca-Cola light®, Fanta Orange®, Fanta Lemon®, Fanta Mandarin®, Sprite®, Schweppes Bitter Lemon®, Schweppes Indian Tonic®;
  • Water: natural water for human consumption BonAqua® (carbonated, lightly carbonated, non-carbonated);
  • Juices and juice drinks: Rich® (13 flavors) and Rich kids® (4 flavors);
  • Energy drinks: burn®, burn Intense Energy®, burn Refreshing Energy® and Gladiator®;
  • Ready-to-drink teas: Nestea® (4 flavors).

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: