fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Компанія Кока-Кола оголосила про призупинення свого бізнесу в Росії

13/ 04/ 2022
    Наші серця зараз з людьми, які потерпають від трагічних подій в Україні. The Coca‑Cola Company та Coca‑Cola HBC працюють, інвестують кошти та підтримують українськесуспільство вже протягом 30 років. Україна є, і надалі залишається, важливою країною, для якої ми працюємо. Ми вже надали наступну допомогу: The Coca‑Cola Company, її партнери-ботлери в Європі, у тому числі Coca‑Cola HBC, та Фундація Coca‑Cola надають понад 3 мільйони доларів США у вигляді фінансової допомоги та нашої продукції, щоб підтримати хоробрі зусилля руху Червоного Хреста в Україні та країнах-сусідах, які приймають біженців. Наші команди в Україні надають гуманітарну підтримку лікарням, пунктам допомоги біженцям та громадам в Україні, в тому числі - координують масштабні поставки води,  продуктів та необхідного обладнання місцевим лікарням та медичним установам. Окрім того, наші колеги працюють волонтерами: привозять напої та ліки, готують їжу, допомагають біженцям та надають соціальну підтримку в усіх регіонах України. Наші колеги з України та інших країн зробили фінансові пожертви, працюють волонтерами, надаючи гуманітарну допомогу на кордонах. Зараз ми зосередились на допомозі нашим людям та їх родинам, підтримуємо зусилля з гуманітарної допомоги в Україні та регіоні. Ми надали нашим працівникам терміновий доступ до коштів Фонду допомоги працівникам Coca‑Colaу разі надзвичайних ситуацій. Ми на постійному зв’язку з колегами і робимо усе можливе, щобпідтримати їх та наші громади. З 24-го лютого ми активували план дій у разі надзвичайних ситуацій, який передбачає тимчасову зупинку нашого виробництва в Україні, задля безпеки наших людей. Там, де це безпечно, ми продовжуємо працювати у обмеженому форматі, постійно відстежуючи зміни ситуації. Ми сподіваємось на найскоріший мир в регіоні. Посилання на сайт - https://www.coca-cola.ua/
01/

 

Наші серця зараз з людьми, які потерпають від трагічних подій в Україні.

The Coca‑Cola Company та Coca‑Cola HBC працюють, інвестують кошти та підтримують українськесуспільство вже протягом 30 років.

Україна є, і надалі залишається, важливою країною, для якої ми працюємо.

Ми вже надали наступну допомогу:

  • The Coca‑Cola Company, її партнери-ботлери в Європі, у тому числі Coca‑Cola HBC, та Фундація Coca‑Cola надають понад 3 мільйони доларів США у вигляді фінансової допомоги та нашої продукції, щоб підтримати хоробрі зусилля руху Червоного Хреста в Україні та країнах-сусідах, які приймають біженців.
  • Наші команди в Україні надають гуманітарну підтримку лікарням, пунктам допомоги біженцям та громадам в Україні, в тому числі – координують масштабні поставки води,  продуктів та необхідного обладнання місцевим лікарням та медичним установам. Окрім того, наші колеги працюють волонтерами: привозять напої та ліки, готують їжу, допомагають біженцям та надають соціальну підтримку в усіх регіонах України.
  • Наші колеги з України та інших країн зробили фінансові пожертви, працюють волонтерами, надаючи гуманітарну допомогу на кордонах.

Зараз ми зосередились на допомозі нашим людям та їх родинам, підтримуємо зусилля з гуманітарної допомоги в Україні та регіоні.

Ми надали нашим працівникам терміновий доступ до коштів Фонду допомоги працівникам Coca‑Colaу разі надзвичайних ситуацій. Ми на постійному зв’язку з колегами і робимо усе можливе, щобпідтримати їх та наші громади.

З 24-го лютого ми активували план дій у разі надзвичайних ситуацій, який передбачає тимчасову зупинку нашого виробництва в Україні, задля безпеки наших людей. Там, де це безпечно, ми продовжуємо працювати у обмеженому форматі, постійно відстежуючи зміни ситуації.

Ми сподіваємось на найскоріший мир в регіоні.

Посилання на сайт – https://www.coca-cola.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: