fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ІНТЕРХІМ

ТДВ «ІНТЕРХІМ» є одним з провідних вітчизняних виробників як готових лікарськиї засобів, так і активних фармацевтичних інгрєдієнтів. За обсягом реалізації ліків ТДВ «ІНТЕРХІМ» входить до ТОП-10 національних виробників ліків. Наша компанія була заснована в 1992 році. Ми росли і розвивалися разом з незалежною Україною, ми разом долали труднощі і ділилися своїми досягненнями. З першої групи, яка на той час складала лише 15 осіб, ми виросли до команди з понад 850 співробітниками. У всіх видах нашої діяльності, включаючи промислову, комерційну, соціальну, цивільну, ми завжди дотримуємося нашого головного принципу – незважаючи ні на які обставини ми ніколи не зупиняємося, ми завжди рухаємося вперед, чесно і надійно ведемо свою справу тут і зараз, тому тут і зараз ми робимо все можливе, щоби успішно рухатися до Європи. Тільки з цієї позиції ми бачимо свою роль і перспективу нашої країни в європейській спільноті.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: