fbpx

Ґудвеллі Україна

ТзОВ «Ґудвеллі Україна» — українська сільськогосподарська компанія із 100% данськими інвестиціями, яка була створена на Прикарпатті в червні 2004 року. Історія Товариства розпочалася з реконструкції та запуску свиноматочного комплексу в с.Копанки неподалік від міста Калуш (Івано-Франківська обл.).

На сьогоднішній день «Ґудвеллі Україна» – одне із найбільших свиногосподарств в Україні, що займається вирощуванням свиней на базі данського генетичного матеріалу, які мають відмінні якості: добре розвинені, з чудовою конверсією корму, низьким вмістом жиру у туші, низьким рівнем захворюваності та падежу, а також високим відсотком живонароджених поросят.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: