fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Історії, що надихають «Ґудвеллі Україна»

17/ 03/ 2022
  Першочерговим завданням для «Ґудвеллі Україна» є збереження темпу роботи виробництва в нових умовах і гарантія безпеки для працівників. Крім цього, компанія активно підтримує місцеві ОТГ, волонтерські організації та громаду загалом у цей непростий час. Серед роботи, яку вже виконали наші працівники за ці 3 тижні війни можна виокремити такі напрямки: Транспорт. «Ґудвеллі Україна» направила 4 одиниці техніки (2 мікроавтобуси, 1 бензовоз і 1 вантажівка марки КРАЗ) на потреби ЗСУ. Харчування. «Ґудвеллі Україна» надає можливість громадам та громадським організаціям звернутися по допомогу у вигляді свинини, з якої готують страви або м’ясні консерви для харчування підрозділів територіальної оборони, ЗСУ, тимчасово переселених осіб. Допомога в облаштуванні укриттів, блокпостів, приміщень для тимчасово переселених осіб, тощо. Компанія надала підтримку блокпостам у Калуській міській територіальній громаді: металеві оборонні конструкції, мішки, дерев’яні палети. Забезпечення продовольчої безпеки. Ми продовжуємо стабільно забезпечувати свининою м’ясопереробні підприємства у західній Україні, підтримуючи таким чином як виробників і споживачів, так і економіку України.

Першочерговим завданням для «Ґудвеллі Україна» є збереження темпу роботи виробництва в нових умовах і гарантія безпеки для працівників. Крім цього, компанія активно підтримує місцеві ОТГ, волонтерські організації та громаду загалом у цей непростий час.

Серед роботи, яку вже виконали наші працівники за ці 3 тижні війни можна виокремити такі напрямки:

  • Транспорт. «Ґудвеллі Україна» направила 4 одиниці техніки (2 мікроавтобуси, 1 бензовоз і 1 вантажівка марки КРАЗ) на потреби ЗСУ.
  • Харчування. «Ґудвеллі Україна» надає можливість громадам та громадським організаціям звернутися по допомогу у вигляді свинини, з якої готують страви або м’ясні консерви для харчування підрозділів територіальної оборони, ЗСУ, тимчасово переселених осіб.
  • Допомога в облаштуванні укриттів, блокпостів, приміщень для тимчасово переселених осіб, тощо. Компанія надала підтримку блокпостам у Калуській міській територіальній громаді: металеві оборонні конструкції, мішки, дерев’яні палети.
  • Забезпечення продовольчої безпеки. Ми продовжуємо стабільно забезпечувати свининою м’ясопереробні підприємства у західній Україні, підтримуючи таким чином як виробників і споживачів, так і економіку України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: