fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

На фермі в с. Тустань Галицького району трапилась пожежа

03/ 09/ 2020
  Вранці 2 вересня працівники відгодівельної ферми в селі Тустань помітили ознаки пожежі в загальному коридорі однієї з секцій свинокомплексу. Відразу було повідомлено Оперативно-координаційний центр Управління ДСНС України в Івано-Франківській області. - Пожежа виникла на одній із стаєнь і поширилася на площу близько 2500 квадратних метрів, де утримувалося 5000 голів свиней. Загальна потужність цього свинокомплексу 27 000 голів. - розповідає Михайло Савчин, інженер з пожежної безпеки “Ґудвеллі Україна”, який перебував на місці пожежі весь час. - Цей об’єкт обладнаний блискавкозахистом, має сучасні пожежні гідранти та водойми, всі дерев’яні конструкції оброблені вогнетривким розчином, окремі приміщення обладнані автоматичною пожежною сигналізацією. До місця пожежі було терміново направлено мобільну оперативну групу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Оперативно-координаційний центр Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, вогнеборців з Івано-Франківська, Галича, Калуша, Рожнятова, Рогатина, Войнилова, Єзупіля, Ямниці, Бурштина, Більшівців, частину спеціального пожежного транспорту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, групу рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, газорятувальний взвод м. Калуш. В найкоротші терміни було залучено велику кількість сил та засобів для гасіння пожежі. Всього залучено 66 чоловік особового складу та 20 одиниць техніки, в тому числі 17 автоцистерн. “Ґудвеллі Україна” додатково направила власну техніку для підвозу води до місця пожежі, її спеціалісти надали чітку інформацію про місце знаходження пожежних гідрантів та водойм, що допомогло оперативно погасити вогонь. - На щастя, пожежно-рятувальні служби зреагували дуже оперативно. Крім понад 60 пожежників, до евакуації тварин і гасіння пожежі були залучені і наші працівники та техніка, був організований довіз води. – зазначив Михайло Савчин. - Звичайно, це дуже прикрий випадок, ніхто від такого не застрахований. Найважливіше те, що всі люди були в безпеці  завдяки вчасно проведеній евакуації.  Попри те, що відкритий вогонь охопив значну площу, пожежу було локалізовано в 11:20, а об 11:44 – ліквідовано. Причина загоряння і обсяг збитків встановлюються. Керівництво «Ґудвеллі Україна» висловлює вдячність всім, хто був  задіяний у ліквідації пожежі. Саме завдяки спільним зусиллям ДСНС і наших працівників, чіткій організації та координації процесу пожежогасіння  вдалося уникнути ще більших втрат. Пресслужба «Ґудвеллі Україна»

Вранці 2 вересня працівники відгодівельної ферми в селі Тустань помітили ознаки пожежі в загальному коридорі однієї з секцій свинокомплексу. Відразу було повідомлено Оперативно-координаційний центр Управління ДСНС України в Івано-Франківській області.

– Пожежа виникла на одній із стаєнь і поширилася на площу близько 2500 квадратних метрів, де утримувалося 5000 голів свиней. Загальна потужність цього свинокомплексу 27 000 голів. – розповідає Михайло Савчин, інженер з пожежної безпеки “Ґудвеллі Україна”, який перебував на місці пожежі весь час. – Цей об’єкт обладнаний блискавкозахистом, має сучасні пожежні гідранти та водойми, всі дерев’яні конструкції оброблені вогнетривким розчином, окремі приміщення обладнані автоматичною пожежною сигналізацією.

До місця пожежі було терміново направлено мобільну оперативну групу Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, Оперативно-координаційний центр Управління ДСНС України в Івано-Франківській області, вогнеборців з Івано-Франківська, Галича, Калуша, Рожнятова, Рогатина, Войнилова, Єзупіля, Ямниці, Бурштина, Більшівців, частину спеціального пожежного транспорту Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, групу рятувальних робіт аварійно-рятувальної частини Аварійно-рятувального загону спеціального призначення, газорятувальний взвод м. Калуш. В найкоротші терміни було залучено велику кількість сил та засобів для гасіння пожежі. Всього залучено 66 чоловік особового складу та 20 одиниць техніки, в тому числі 17 автоцистерн.

“Ґудвеллі Україна” додатково направила власну техніку для підвозу води до місця пожежі, її спеціалісти надали чітку інформацію про місце знаходження пожежних гідрантів та водойм, що допомогло оперативно погасити вогонь.

– На щастя, пожежно-рятувальні служби зреагували дуже оперативно. Крім понад 60 пожежників, до евакуації тварин і гасіння пожежі були залучені і наші працівники та техніка, був організований довіз води. – зазначив Михайло Савчин. – Звичайно, це дуже прикрий випадок, ніхто від такого не застрахований. Найважливіше те, що всі люди були в безпеці  завдяки вчасно проведеній евакуації. 

Попри те, що відкритий вогонь охопив значну площу, пожежу було локалізовано в 11:20, а об 11:44 – ліквідовано. Причина загоряння і обсяг збитків встановлюються.

Керівництво «Ґудвеллі Україна» висловлює вдячність всім, хто був  задіяний у ліквідації пожежі. Саме завдяки спільним зусиллям ДСНС і наших працівників, чіткій організації та координації процесу пожежогасіння  вдалося уникнути ще більших втрат.

Пресслужба «Ґудвеллі Україна»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: