fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Bilfinger Tebodin

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія розпочала свою діяльність в Україні в 1993 році в якості підприємства з 100% іноземними інвестиціями.

Білфінгер Тебодін Україна – це багатопрофільна компанія, команда якої налічує 100 консультантів та інженерів та має офіси у Києві та Львові. З 2012, компанія є частиною міжнародної групи компаній з промислових послуг Білфінгер, працюючої на ринках технологій, інжинірингу, а також експлуатації та технічного обслуговування в Європі, США та на Близькому Сході (https://www.bilfinger.com/).

Поєднання експертизи у багатьох промислових сферах з унікальним досвідом співпраці з видатною групою міжнародних та локальних клієнтів – представників практично всіх секторів економіки – призвело до формування глибокої професійної експертизи компанії у сферах агропромисловості, охорони здоров’я та харчування, транспортної інфраструктури, промислової та комерційної нерухомості, нафто-газової промисловості, енергетики та інших.

Білфінгер Тебодін є надійним партнером для міжнародних та місцевих клієнтів – провідних транснаціональних та вітчизняних компанії, іноземних урядових установ, міжнародних фінансових установ та неурядових і неприбуткових організацій.

Білфінгер Тебодін надає додаткової цінності партнерам та клієнтам завдяки своєму синергетичному консультативно-інжиніринговому підходу щодо супроводжування та імплементації проектів від розробки стратегії до повного виконання проектів. Послуги компанії складають:

  • Консалтинг (управлінський, технічний, екологічний та соціальний, ринкові дослідження та бізнес-аналітика)
  • Проектування та інжиніринг
  • Управління проектами
  • Закупівля послуг та робіт
  • Управління та нагляд за будівництвом

Білфінгер Тебодін є визнаним провідним постачальником консалтингових послуг, послуг з послуг з керування робіт проектування, матеріально-технічного забезпечення, закупівлі та будівництва (EPCM), технологічних процесів та послуг керування проектами (PMC) у Центральній та Східній Європі.

Білфінгер Тебодін консультує клієнтів щодо оцінки інвестиційних можливостей або існуючих операцій відповідно до місцевих умов, міжнародних стандартів та глобальних трансформаційних й технологічних трендів. Фахівці компанії мають ліцензії на розробку архітектурних об’єктів, проектно-інженерні роботи, технічні огляди та оцінку будівельних конструкцій, споруд та інженерних мереж, а також на проектування, монтаж та технічне обслуговування систем. Експерти мають досвід ідентифікації активів, оцінки бізнесу, матеріальних та нематеріальних активів, екологічної сертифікації, екологічних та соціальних оцінок та технічного нагляду. Місцева інженерна команда є передовою в галузі BIM інжинірингу та має досвід роботи в якості генерального проектувальника на ринках Західної, Центральної та Східної Європи.

Принципи управління QOSHE компанії Білфінгер Тебодін базуються на корпоративній політиці та відповідають стандартам ISO 9001, ISO 14001 та OHSAS 18001/ ISO 45001.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: