fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Розвиток водневого ланцюжка створення вартості

04/ 03/ 2021
  Водневі технології відіграють ключову роль у енергетичній трансформації. Завдяки своїм інтегрованим рішенням, Bilfinger підтримує «зелений перехід» та допомагає промисловим компаніям модернізувати свої виробничі активи та процеси для створення енергопостачання майбутнього. Завдяки впровадженню процесів із зберігання та транспортування енергії, виробленої з відновлюваних джерел, досягнення повністю нейтрального для клімату енергопостачання у майбутньому стає можливим. Ми пропонуємо широкий спектр рішень впродовж всього водневого ланцюжка створення вартості. Продукти та послуги, створені спеціально для цієї мети, сприяють виробництву, зберіганню, транспортуванню та постачанню водню у промислових масштабах. Ми додаємо цінності для клієнтів завдяки синергетичному консультативно-інженерному підходу та різноманітним послугам від планування проекту до завершення. Дослідження ринку та технологій / пошук партнерів та фінансування / визначення можливостей Верифікація інвестиційного сценарію / аудит Попередні / техніко-економічні обґрунтування Розробка бізнес плану / інвестиційного сценарію Розробка та впровадження стратегії Інжиніринг / Інтеграція процесів / Дослідження безпеки Управління проектами / будівництвом

Водневі технології відіграють ключову роль у енергетичній трансформації. Завдяки своїм інтегрованим рішенням, Bilfinger підтримує «зелений перехід» та допомагає промисловим компаніям модернізувати свої виробничі активи та процеси для створення енергопостачання майбутнього. Завдяки впровадженню процесів із зберігання та транспортування енергії, виробленої з відновлюваних джерел, досягнення повністю нейтрального для клімату енергопостачання у майбутньому стає можливим.

Ми пропонуємо широкий спектр рішень впродовж всього водневого ланцюжка створення вартості. Продукти та послуги, створені спеціально для цієї мети, сприяють виробництву, зберіганню, транспортуванню та постачанню водню у промислових масштабах. Ми додаємо цінності для клієнтів завдяки синергетичному консультативно-інженерному підходу та різноманітним послугам від планування проекту до завершення.

  • Дослідження ринку та технологій / пошук партнерів та фінансування / визначення можливостей
  • Верифікація інвестиційного сценарію / аудит
  • Попередні / техніко-економічні обґрунтування
  • Розробка бізнес плану / інвестиційного сценарію
  • Розробка та впровадження стратегії
  • Інжиніринг / Інтеграція процесів / Дослідження безпеки
  • Управління проектами / будівництвом

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: