fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

lifecell отримала три нагороди в конкурсі проєктів «Премія HR-бренд Україна»

25/ 10/ 2021
  21 жовтня кадровий портал GRC провів підсумкову кейс-конференцію та нагородив переможців «Премії HR-бренду» 2021. Серед 60 кращіх проєктів від 45 компаній в галузі управління персоналом команда lifecell була визнана одним із переможців в номінації «Україна» й отримала ще дві спеціальні номінації. Перемогу отримав проєкт «Я змінююсь, і змінюється світ»: наш шлях трансформації поведінкової моделі співробітників». В ньому презентували зміни в парадигмі мислення та побудову нових поведінкових моделей, які безпосередньо впливають на бізнес-результати компанії. Основою стало впровадження нової операційної моделі – продуктових структур, та розробка пов’язаних з цим нових принципів командної взаємодії, які знайшли своє відображення у моделі компетенцій та оновлених цінностях lifecell. Цей проєкт по суті став проєктом трансформації корпоративної культури компанії. Авторами проєкту стали команда Agile-трансформації в складі працівників дирекції з підтримки бізнесу, дирекції інформаційних та комутаційних технологій, дирекції маркетингу. На етапах розгортання проєкту безпосередню участь приймали СЕО, директори всіх дирекцій, залучені працівники-амбасадори та внутрішні тренери компанії. Також компанія lifecell отримала винагороду в тематичній номінації «Культурна еволюція» від партнера StarLightMedia та визнання, як «Краща презентація проєкту» за результатами онлайн-голосування. Премія «HR-бренд Україна» – це щорічна незалежна авторитетна премія за найкращі проєкти в галузі управління персоналом. Участь у конкурсі дозволяє простежити актуальні тенденції та вивчити ефективні HR-інструменти, які компанії-лідери використовували у свої роботі протягом року.

21 жовтня кадровий портал GRC провів підсумкову кейс-конференцію та нагородив переможців «Премії HRбренду» 2021. Серед 60 кращіх проєктів від 45 компаній в галузі управління персоналом команда lifecell була визнана одним із переможців в номінації «Україна» й отримала ще дві спеціальні номінації.

Перемогу отримав проєкт «Я змінююсь, і змінюється світ»: наш шлях трансформації поведінкової моделі співробітників». В ньому презентували зміни в парадигмі мислення та побудову нових поведінкових моделей, які безпосередньо впливають на бізнес-результати компанії. Основою стало впровадження нової операційної моделі – продуктових структур, та розробка пов’язаних з цим нових принципів командної взаємодії, які знайшли своє відображення у моделі компетенцій та оновлених цінностях lifecell. Цей проєкт по суті став проєктом трансформації корпоративної культури компанії.

Авторами проєкту стали команда Agile-трансформації в складі працівників дирекції з підтримки бізнесу, дирекції інформаційних та комутаційних технологій, дирекції маркетингу. На етапах розгортання проєкту безпосередню участь приймали СЕО, директори всіх дирекцій, залучені працівники-амбасадори та внутрішні тренери компанії.

Також компанія lifecell отримала винагороду в тематичній номінації «Культурна еволюція» від партнера StarLightMedia та визнання, як «Краща презентація проєкту» за результатами онлайн-голосування.

Премія «HR-бренд Україна» – це щорічна незалежна авторитетна премія за найкращі проєкти в галузі управління персоналом. Участь у конкурсі дозволяє простежити актуальні тенденції та вивчити ефективні HR-інструменти, які компанії-лідери використовували у свої роботі протягом року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: