fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

lifecell

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

lifecell – український оператор електронних комунікацій, що надає послуги мобільного зв’язку та передачі даних на базі швидкісного інтернету. Компанія пропонує зручні та вигідні тарифи та послуги для користувачів смарт-пристроїв.

lifecell належить Turkcell — найбільшому турецькому постачальнику конвергентних телекомунікаційних і технологічних послуг. Акції Turkcell котируються на Нью-йоркській фондовій біржі (NYSE) та турецькій фондовій біржі Borsa Istanbul (BIST).

Компанія першою серед українських мобільних операторів запустила в Україні EDGE/GPRS, 3G, 4G, а також провела публічне тестування 5G у партнерстві з «Ерікссон Україна». Цифрове портфоліо оператора зокрема містить багатофункціональний месенджер BiP; безпечне хмарне сховище lifebox; сервіс мобільних платежів; TV+, lifecell music; «Дитячий світ», Kidster та ін. lifecell став першим мобільним оператором, який розгорнув мережу Інтернету речей LoRaWAN в Україні та протестував технологію NB-IoT, запустив VoLTE та VoWiFi.

З першого дня повномасштабної війни lifecell поставив за мету зробити все можливе, щоб люди в усіх регіонах України були на зв’язку.

Зокрема lifecell ініціював запуск національного роумінгу в Україні, який розпочали спільно всі оператори в березні 2022 року. За допомогою національного роумінгу lifecell щодня обслуговує майже 300 тисяч абонентів інших операторів.

Цінуючи внесок військових, правоохоронців, медиків та працівників критичної інфраструктури, які працюють під час війни, lifecell надав їм пакети послуг без додаткової плати з початку повномасштабної війни. Мільйони хвилин і терабайтів Інтернету надано без додаткової плати роумерам за кордоном і тим, хто пережив окупацію в Україні.

З початку війни ворог руйнує інфраструктуру оператора. 90 ремонтних бригад lifecell щодня здійснюють 2-3 виїзди по всій країні. Часто це відбувається під обстрілами і з великим ризиком потрапити під ракетний обстріл.

lifecell підписав меморандум про співпрацю з Міністерством цифрової трансформації. Згідно з цим Меморандумом lifecell перерахував 40 млн грн на цифровий розвиток та відновлення телеком-інфраструктури України. Також Збройним Силам передано обладнання на суму близько 39 млн грн.

Команда lifecell відчуває відповідальність за те, щоб люди залишалися на зв’язку за будь-яких обставин, і продовжує робити все для наближення спільної перемоги.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: