fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

LCF перемогли у судовому спорі з ПАТ «Укрзалізниця»

16/ 03/ 2021
  Команда Юридичної групи LCF отримала довгоочікувану  перемогу у судовому спорі з ПАТ «Укрзалізниця» та довела законність вимог АT «Перший український міжнародний банк» про стягнення 500 млн.грн. Так, Верховний Суд підтвердив зобов’язання ПАТ «Укрзалізниця» повернути банку кредит, який був отриманий ДП «Донецька залізниця». ПАТ «Укрзалізниця», яка об’єднала всі активи підприємств залізничного транспорту після реорганізації в 2015 році, заперечувала правонаступництво за зобов’язаннями та відмовлялась повертати кредитні борги. Юристи LCF з 2016 року послідовно доводили в судах наявність зобов’язань державного підприємства, та зіграли значну роль у формуванні судової практики з цього питання. В 2020 році Верховний Суд встановив факт правонаступництва ПАТ «Укрзалізниця» за всіма боргами. Над проєктом працювали керуючий партнер, Анна Огренчук, партнер, керівник практики банкрутства та реструктуризації, Олена Волянська та старші юристи Юрій Діденко та Денис Спєров.

Команда Юридичної групи LCF отримала довгоочікувану  перемогу у судовому спорі з ПАТ «Укрзалізниця» та довела законність вимог АT «Перший український міжнародний банк» про стягнення 500 млн.грн. Так, Верховний Суд підтвердив зобов’язання ПАТ «Укрзалізниця» повернути банку кредит, який був отриманий ДП «Донецька залізниця».

ПАТ «Укрзалізниця», яка об’єднала всі активи підприємств залізничного транспорту після реорганізації в 2015 році, заперечувала правонаступництво за зобов’язаннями та відмовлялась повертати кредитні борги.

Юристи LCF з 2016 року послідовно доводили в судах наявність зобов’язань державного підприємства, та зіграли значну роль у формуванні судової практики з цього питання. В 2020 році Верховний Суд встановив факт правонаступництва ПАТ «Укрзалізниця» за всіма боргами.

Над проєктом працювали керуючий партнер, Анна Огренчук, партнер, керівник практики банкрутства та реструктуризації, Олена Волянська та старші юристи Юрій Діденко та Денис Спєров.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: