fbpx

ЕЛ СІ ЕФ

Юридична група LCF — провідна українська команда юристів, які консультують лідерів банківського та фінансового сектору, агробізнесу, енергетики, інфраструктури, інформаційних технологій, торгівлі, нерухомості та інших галузей. LCF надає юридичні консультації виняткового рівня якості з корпоративних, банківських і фінансових питань, а також захищає інтереси клієнтів у спорах щодо адміністративного і цивільного права, банкрутства, конкурентного, господарського, корпоративного, фінансового, трудового, земельного, податкового права, інтелектуальної власності та нерухомості.

Ми успішно представляємо інтереси клієнтів у найскладніших, транскордонних, високовартісних і здавалося б безнадійних судових спорах в судах різних інстанцій. Із року в рік наша команда успішно досягає показника у 95% виграних справ, що є еквівалентом більше ніж 2,2 млрд. дол. США на користь наших клієнтів. У ході супроводу багатьох резонансних судових процесів нам вдалося змінити усталений правовий підхід і судову практику Верховного суду України, створивши таким чином прецеденти. Окрім цього, LCF відома як юридична фірма з глибокою спеціалізацією у банківських спорах в Україні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: