fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Корпоративне врядування в Україні 2018»: Василь Кісіль і Партнери спільно з ПАКУ, Amrop та EBA представляють результати опитування

14/ 12/ 2018
  Василь Кісіль і Партнери спільно з Професійною асоціацією корпоративного управління, Amrop та Європейською Бізнес Асоціацією у серпні та вересні 2018 року провели онлайн-опитування «Корпоративне врядування в Україні 2018». У ньому взяли участь 104 респонденти, серед яких власники, члени наглядових рад і представники менеджменту українських компаній, а також керівники юридичних служб, корпоративні секретарі і комплаєнс-офіцери. Результати опитування із коментарями експертів представлені у звіті, який дає уявлення про поточний стан корпоративного врядування в українських компаніях. Звіт у pdf можна переглянути за посиланням «Належний рівень корпоративного врядування в українських компаніях сприятиме економічному зростанню як окремих підприємств, так і економіки держави загалом через приваблення внутрішніх й зовнішніх інвесторів та залучення інвестицій. Дослідження поточного стану корпоративного врядування в Україні дасть можливість оцінити усі позитивні та негативні аспекти систем корпоративного управління в компаніях та розробити ефективні універсальні рекомендації для їх покращення, а також зрозуміти тенденції розвитку», – Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ. «Ми переконані, що ефективне корпоративне врядування додає компанії цінність і стійкість. Наше уявлення ґрунтується як на іноземній практиці, так і на досвіді наших клієнтів в Україні. При цьому, інтерес до корпоративного врядування з року в рік росте. Ми вирішили звернутися до представників самих компаній як основних інтересантів ефективного корпоративного врядування. Їх відповіді дадуть найцінніший практичний інсайт про реальний стан і перспективи корпоративного врядування в Україні», - Володимир Ігонін, керівник практики корпоративного права / M&A, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери». «Останніми роками ми спостерігаємо все більший інтерес та все ширше розуміння теми корпоративного врядування, зокрема функціонування Наглядових рад. Це унікальне дослідження є важливим кроком в розумінні того, як це розвивається і в якому напрямку треба рухатися далі. Переконані, що результати дослідження сприятимуть просуванню ідеї корпоративного врядування, що є критичною ментальною реформою, яку Україна мусить пройти», – Олексій Дайрабеков, Асоційований партнер, Amrop Ukraine.  

Василь Кісіль і Партнери спільно з Професійною асоціацією корпоративного управління, Amrop та Європейською Бізнес Асоціацією у серпні та вересні 2018 року провели онлайн-опитування «Корпоративне врядування в Україні 2018».

У ньому взяли участь 104 респонденти, серед яких власники, члени наглядових рад і представники менеджменту українських компаній, а також керівники юридичних служб, корпоративні секретарі і комплаєнс-офіцери. Результати опитування із коментарями експертів представлені у звіті, який дає уявлення про поточний стан корпоративного врядування в українських компаніях.

Звіт у pdf можна переглянути за посиланням

«Належний рівень корпоративного врядування в українських компаніях сприятиме економічному зростанню як окремих підприємств, так і економіки держави загалом через приваблення внутрішніх й зовнішніх інвесторів та залучення інвестицій. Дослідження поточного стану корпоративного врядування в Україні дасть можливість оцінити усі позитивні та негативні аспекти систем корпоративного управління в компаніях та розробити ефективні універсальні рекомендації для їх покращення, а також зрозуміти тенденції розвитку», – Олександр Окунєв, голова Правління ПАКУ.

«Ми переконані, що ефективне корпоративне врядування додає компанії цінність і стійкість. Наше уявлення ґрунтується як на іноземній практиці, так і на досвіді наших клієнтів в Україні. При цьому, інтерес до корпоративного врядування з року в рік росте. Ми вирішили звернутися до представників самих компаній як основних інтересантів ефективного корпоративного врядування. Їх відповіді дадуть найцінніший практичний інсайт про реальний стан і перспективи корпоративного врядування в Україні», – Володимир Ігонін, керівник практики корпоративного права / M&A, партнер ЮФ «Василь Кісіль і Партнери».

«Останніми роками ми спостерігаємо все більший інтерес та все ширше розуміння теми корпоративного врядування, зокрема функціонування Наглядових рад. Це унікальне дослідження є важливим кроком в розумінні того, як це розвивається і в якому напрямку треба рухатися далі. Переконані, що результати дослідження сприятимуть просуванню ідеї корпоративного врядування, що є критичною ментальною реформою, яку Україна мусить пройти», – Олексій Дайрабеков, Асоційований партнер, Amrop Ukraine.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: