fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Василь Кісіль і Партнери

Нагороди компанії:
StarPublisher

Чемпіони за кількістю згадок у пресрелізах, статтях та блогах на сайті Асоціації.

Second Chance Bank Hero

Краще ніж підтримувати «green» тренди – це створювати свої. Зустрічайте засновників Second Chance Bank. Пишаємося нашими трендсетерами, котрі культивують повторне використання вживаних речей!

StarPartner

Ми, напевно, ніколи не втомимося говорити про наші компанії. Зіркові партнери – це ті, з ким разом і море по коліно і до зірок рукою подати. Підтримка цих компаній вражає, за що ми готові безкінечну кількість разів сказати «Величезне дякуємо за вашу допомогу».

Заснована у 1992 році, “Василь Кісіль і Партнери” — одна з провідних українських юридичних фірм. Ми консультуємо та представляємо наших клієнтів у найбільш складних та комплексних трансакціях та спорах, допомагаючи їм розвивати бізнес.

Ми незмінно керуємося такими принципами:

нульова толерантність до незаконної практики;

найвищі етичні та професійні стандарти;

комплексні та інноваційні рішення для клієнтів.

Зараз «Василь Кісіль і Партнери» — це команда з 55 професійних та досвідчених юристів, які спеціалізуються в різних сферах юридичної практики. Авторитетні міжнародні юридичні довідники Chambers, Legal 500, IFLR1000 вже понад 12 років визнають наших партнерів та радників одними з кращих експертів у своїх галузях в Україні.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: