fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Коротко про нове валютне регулювання в Україні

08/ 02/ 2019
  Вперше за останні 25 років Україна фундаментально оновила правила валютного законодавства. На заміну старій дозвільній системі прийшла нова ліберальна модель валютного регулювання, покликана запровадити в Україні режим вільного руху капіталу та поліпшити інвестиційний клімат. Завантажити інфографіку З 7 лютого 2019 року в Україні вводиться в дію закон Про валюту і валютні операції та нові правила валютного регулювання, які значно лібералізують порядок здійснення валютних операцій. Нові правила валютного законодавства стосуватимуться здійснення: транскордонних платежів за торговельними та іншими контрактами іноземних інвестицій в Україну операцій з надання позик нерезидентами українським позичальникам купівлі та обміну іноземної валюти інвестицій українськими громадянами репатріації дивідендів та повернення іноземних інвестицій Більш детальна інформація щодо основних положень нового валютного регулювання та ключових валютних послаблень зібрана у нашій стислій інфографіці. Додаткова інформація Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Baker McKenzie та інших зацікавлених осіб про зміни в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультації у конкретній справі.

Вперше за останні 25 років Україна фундаментально оновила правила валютного законодавства. На заміну старій дозвільній системі прийшла нова ліберальна модель валютного регулювання, покликана запровадити в Україні режим вільного руху капіталу та поліпшити інвестиційний клімат.

Завантажити інфографіку

З 7 лютого 2019 року в Україні вводиться в дію закон “Про валюту і валютні операції” та нові правила валютного регулювання, які значно лібералізують порядок здійснення валютних операцій.

Нові правила валютного законодавства стосуватимуться здійснення:

  • транскордонних платежів за торговельними та іншими контрактами
  • іноземних інвестицій в Україну
  • операцій з надання позик нерезидентами українським позичальникам
  • купівлі та обміну іноземної валюти
  • інвестицій українськими громадянами
  • репатріації дивідендів та повернення іноземних інвестицій

Більш детальна інформація щодо основних положень нового валютного регулювання та ключових валютних послаблень зібрана у нашій стислій інфографіці.

Додаткова інформація

Такі ПОВІДОМЛЕННЯ видаються для інформування клієнтів Baker McKenzie та інших зацікавлених осіб про зміни в законодавстві, які можуть мати для них наслідки або представляти для них інтерес. Викладені вище коментарі не є юридичною або іншою порадою та не повинні вважатися такими, що замінюють консультації у конкретній справі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: