fbpx

Kinstellar успішно захистили інтереси клієнта в багатомільйонному арбітражі за регламентом ICC

09/ 10/ 2019
  Жовтень 2019 року – юридична фірма Kinstellar успішно захистила інтереси колишнього акціонера одного з найбільших в Україні агрoхолдингів в арбітражі за Арбітражним регламентом ICC з місцем розгляду спору в Лондоні. Усі позовні вимоги щодо участі клієнта у шахрайстві, змові та порушення ним договірних зобов’язань на суму 40 млн доларів США були повністю відхилені. Коментуючи результат арбітражу, Костянтин Лікарчук, керуючий партнер київського офісу Kinstellar, зазначив: «Це був складний та довготривалий процес  у Лондоні за Арбітражним регламентом ICC, і ми дуже раді, що змогли допомогти клієнту відстояти його позицію та відхилити надзвичайно серйозні позовні вимоги та звинувачення. Для нашої практики міжнародного арбітражу це велике досягнення. Ми вдячні всім членам нашої команди за їхні зусилля для забезпечення успіху нашого клієнта». Міжнародний арбітраж супроводжувала команда Kinstellar під керівництвом Костянтина Лікарчука (керуючого партнера) за участю Микити Ноти (радника), Данила Волковецького (старшого юриста) та Дарини Ущапівської (юриста). *** Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar. Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії, Києві, Ташкенті та Нур-Султані. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Жовтень 2019 року – юридична фірма Kinstellar успішно захистила інтереси колишнього акціонера одного з найбільших в Україні агрoхолдингів в арбітражі за Арбітражним регламентом ICC з місцем розгляду спору в Лондоні. Усі позовні вимоги щодо участі клієнта у шахрайстві, змові та порушення ним договірних зобов’язань на суму 40 млн доларів США були повністю відхилені.

Коментуючи результат арбітражу, Костянтин Лікарчук, керуючий партнер київського офісу Kinstellar, зазначив: «Це був складний та довготривалий процес  у Лондоні за Арбітражним регламентом ICC, і ми дуже раді, що змогли допомогти клієнту відстояти його позицію та відхилити надзвичайно серйозні позовні вимоги та звинувачення. Для нашої практики міжнародного арбітражу це велике досягнення. Ми вдячні всім членам нашої команди за їхні зусилля для забезпечення успіху нашого клієнта».

Міжнародний арбітраж супроводжувала команда Kinstellar під керівництвом Костянтина Лікарчука (керуючого партнера) за участю Микити Ноти (радника), Данила Волковецького (старшого юриста) та Дарини Ущапівської (юриста).

***

Kinstellar є провідною незалежною юридичною фірмою у країнах з перехідною економікою на території Європи та Центральної Азії. Наші юристи спеціалізуються на супроводженні складних трансакцій в усіх основних галузях економіки у всіх юрисдикціях Kinstellar.

Юридичну фірму Kinstellar було засновано у листопаді 2008 року шляхом виділення центральноєвропейських офісів Linklaters (Братислава, Бухарест, Будапешт, Прага). Згодом було відкрито нові офіси у Белграді, Стамбулі, Алмати, Софії, Києві, Ташкенті та Нур-Султані. Kinstellar надає послуги незмінно високої якості у всіх юрисдикціях, практикуючи інтегрований та комплексний стиль роботи. З-поміж клієнтів фірми – великі корпорації, фінансові установи та глобальні юридичні фірми.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: