fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Хобі Клуб Асоціації в Одесі

17/ 01/ 2019
    Новий робочий рік розпочинається активно та корисно! У четвер, 17 січня на зустрічі Хобі клубу Асоціації в Одесі ми займалися пілатесом. Тренери, засновниці студії пілатесу Грація розповіли про цю систему вправ, яка також зветься “контрологією” та сприяє відновленню природнього положення тіла у просторі, підвищує ефективність роботи усіх внутрішніх органів, вдосконалює контроль над тілом у цілому, долає проблеми спини та хребту, вчить системі правильного дихання, знімає стрес, зміцнює всі мязи тіла, розвиває гнучкість та спритність тіла, корегує поставу, підвищує витривалість. Крім того, пілатес підходить усім, незалежно від віку та стану здоровя! Під час заняття учасники пропрацювали всі групи мязів - від кінчиків пальців рук до пальців ніг, зарядилися позитивними емоціями та отримали приємні подаруночки від наших партнерів.
01/

 

Новий робочий рік розпочинається активно та корисно! У четвер, 17 січня на зустрічі Хобі клубу Асоціації в Одесі ми займалися пілатесом.

Тренери, засновниці студії пілатесу “Грація” розповіли про цю систему вправ, яка також зветься “контрологією” та сприяє відновленню природнього положення тіла у просторі, підвищує ефективність роботи усіх внутрішніх органів, вдосконалює контроль над тілом у цілому, долає проблеми спини та хребту, вчить системі правильного дихання, знімає стрес, зміцнює всі м’язи тіла, розвиває гнучкість та спритність тіла, корегує поставу, підвищує витривалість. Крім того, пілатес підходить усім, незалежно від віку та стану здоров’я!

Під час заняття учасники пропрацювали всі групи м’язів – від кінчиків пальців рук до пальців ніг, зарядилися позитивними емоціями та отримали приємні подаруночки від наших партнерів.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: