fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Голови Комітетів, Робочих груп та Хабів на 2024 рік Південноукраїнського офісу

26/ 12/ 2023
  Південноукраїнський офіс з радістю оголошує результати виборів на посаду Голів Комітетів, Робочих груп та Хабів на 2024 рік!    Представляємо вам нових очільників:  Артур Ніцевич, Партнера та співзасновника Interlegal на посаді Голови Правничого комітету Асоціації в Одесі;    Віталий Смєрдов, Партнера податкової практики Crowe Mikhailenko на посаді Голови Фінансово-податкового комітету Асоціації в Одесі.  Гайворонский Ярослав, СЕО Inter Trans Logistics на посаді Голови Транспортної робочої групи Асоціації в Одесі, та  Казанін Дмитро, СЕО TEUS Terminal на посаді заступника Голови Транспортної робочої групи Асоціації в Одесі;    Константин Фурман, Керівника департаменту з питань розвитку та операційної підтримки групи компаній Agrofusion на посаді Голови Аграрної робочої групи Асоціації в Одесі;    Віталій Данкевич, Директора НВК УкрЕкоПром на посаді Голови Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі;  Валерій Шнуренко, Керівника служби корпоративної безпеки групи компаній Risoil на посаді Голови Робочої групи з Корпоративної безпеки Асоціації в Одесі, та Вікторія Гурова, операційного Директора Ageciya Bezpeki Centr-97, на посаді заступника Голови Робочої групи з Корпоративної безпеки Асоціації в Одесі;    Надія Савченко, CEO HR Agency Key People, на посаді Голови HR Хабу Асоціації в Одесі; Аліна Оніка, Керівницю відділу маркетингу та дорожно-будівельних компаній RDS, на посаді Голови PR & Marketing хабу в Одесі. Ваше обрання є визнанням вашої великої кваліфікації та відданості. Переконані, що ваша робота призведе до нових досягнень та позитивних змін у наших спільних ініціативах. 

Південноукраїнський офіс з радістю оголошує результати виборів на посаду Голів Комітетів, Робочих груп та Хабів на 2024 рік!   

Представляємо вам нових очільників: 

Ваше обрання є визнанням вашої великої кваліфікації та відданості. Переконані, що ваша робота призведе до нових досягнень та позитивних змін у наших спільних ініціативах. 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: