fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Екологічна робоча група Асоціації в Одесі

Робоча група працює з вересня 2018 року, створена з метою обговорення та прийняття узгоджених рішень з окремих питань в екологічній сфері.

Засідання Робочої групи проводяться щоквартально (дата і місце уточнюються додатково). Екологічна робоча група Асоціації в Одесі є відкритою. Компанії–члени Асоціації, зацікавлені в участі, можуть отримати додаткову інформацію в Одеському офісі Асоціації.

Підписатися на комітет

Новини комітету

Щоденник захисту бізнесу

Зустрічі
11/03/2020
Одеса Екологічні питання

Європарламент наприкінці 2018 року остаточно заборонив цивільний обіг окремих видів продукції з поліетилену. Таке рішення викликане загрозою глобальної екологічної катастрофи, пов’язаної з використанням людьми пластику.

14:00
14:00
31/05/2019
Логістичні питання, Одеса Транспортні питання, Одеса Екологічні питання

Портова галузь – серйозна основа економічного зростання України. Сотні тисяч робочих місць, забезпечення вивезення українського експорту (частка якого у структурі ВВП, за підрахунками МЕРТ, у 2017 році становить 47,9%), відрахування частини чистого прибутку державних підприємств до бюджету як основа неподаткових надходжень.

16:00
16:00
24/01/2019
Одеса Правові питання, Одеса Екологічні питання

Законом України “Про оцінку впливу на довкілля” було імплементовано Директиву 2011/92/ЄС “Про оцінку наслідків деяких публічних та приватних проектів на довкілля” та скасовано Закон України “Про екологічну експертизу”.

09:00
09:00

Правління комітету

ВіталійДанкевич

НПК “УкрЕкоПром”

Пріоритети комітету

екологічна просвіта бізнесу
обмін досвідом щодо екологічної політики України
визначення оптимального впливу людини та виробництва на НПС відповідно до діючого екологічного законодавства України
розвинення здатності оцінювати стан навколишнього природного середовища (НПС), приймати правильні рішення щодо його покращення, передбачити можливі наслідки своїх дій і не допускати негативних впливів на природу
взаємодія з представниками влади з проблемних питань в сфері екології

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: