fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Цільової робочої групи ЄБА з питань впровадження відкритого банкінгу в України

  • Дата: 22/09/2021 (СР)
  • Час: 11:00 - 12:30
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Цільової робочої групи ЄБА з питань впровадження відкритого банкінгу в України. Дата: 22 вересня2021. Час: 11:00 12:30. 22 вересня 2021 року з 11:00 до 12:30 у приміщенні Асоціації (CS Arsenal) відбудеться перша зустріч Цільової робочої групи ЄБА з питань впровадження відкритого банкінгу в Україні, з метою обговорення організаційних питань та планування роботи у напрямку реалізації положень Закону України Про платіжні послуги. Цільова робоча група працюватиме за двома напрямками: Нормативно-правове регулювання відкритого ринку фінансових послуг. Технологічні аспекти реалізації механізмів відкритого банкінгу. Запрошуємо представників Компаній - членів ЄБА, які висловили зацікавленість в участі в роботі Цільової робочої групи, взяти участь у засіданні особисто офлайн, або ж, у випадку відсутності такої можливості - приєднатися до обговорення онлайн.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Вікторія Бурдейна. E-mail [email protected] Контактний телефон. +38067 344 14 94.

22 вересня 2021 року з 11:00 до 12:30 у приміщенні Асоціації (CS Arsenal) відбудеться перша зустріч Цільової робочої групи ЄБА з питань впровадження відкритого банкінгу в Україні, з метою обговорення організаційних питань та планування роботи у напрямку реалізації положень Закону України “Про платіжні послуги”.

Цільова робоча група працюватиме за двома напрямками:

  1. Нормативно-правове регулювання відкритого ринку фінансових послуг.
  2. Технологічні аспекти реалізації механізмів відкритого банкінгу.

Запрошуємо представників Компаній – членів ЄБА, які висловили зацікавленість в участі в роботі Цільової робочої групи, взяти участь у засіданні особисто офлайн, або ж, у випадку відсутності такої можливості – приєднатися до обговорення онлайн.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Вікторія Бурдейна

Зв'язатись
+38067 344 14 94
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: