fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч PR та маркетинг спільноти у Львові «Формула репутації: вплив на бізнес»

  • Дата: 06/06/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 16:00 - 18:00
Місце проведення:

Futura HUB, вул. Кульпарківська, 200а, м. Львів

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч PR та маркетинг спільноти у Львові «Формула репутації: вплив на бізнес». Дата: 06 червня2024. Час: 16:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Futura HUB, вул. Кульпарківська, 200а, м. Львів. Колеги, вітаємо! Запрошуємо вас на спеціальну зустріч PR та маркетинг спільноти у Львові «Формула репутації: вплив на бізнес». Разом із запрошеними спікерами говоритимемо про формування репутації брендів і бізнесів як один з пріоритетів в роботі комунікаційників, поділимося цікавими та показовими кейсами впливу на репутацію і висновками за їх результатами та подискутуємо про шляхи виходу з репутаційних криз. До того ж, поговоримо про те, які маркетингові та комунікаційні фактори мають найбільший вплив на репутацію та зробимо огляд глобальних репутаційних трендів. Ця зустріч запланована на 6 червня о 16:00 і відбудеться в Futura HUB за адресою вул. Кульпарківська, 200а, м. Львів. Цільова аудиторія: PR та комунікаційні менеджери, маркетологи, керівники компаній, представники малого та середнього бізнесу та усі підприємці, що зацікавлені у побудові позитивної та сталої репутації власного бізнесу. Важливо: Зустріч проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено. В рамках заходу ми також підтримаємо збір на дрони в рамках Благодійного проєкту «Пташки Перемоги» - ініціативи, яка підтримує військових через закупівлю дронів для ЗСУ. Дрони вкрай потрібні на фронті, вони здійснюють надійну розвідку та стратегічну перевагу на полі бою. А найголовніше: рятують життя наших захисників. За рік «Пташки Перемоги» зібрали понад 150 мільйонів гривень та відправили на фронт понад майже 8000 безпілотників.  Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку. Чекаємо на вас! Головний партнер Партнери        Локація-партнер Спікери. Марія Кучеренко. Директорка з корпоративної репутації та сталого розвитку, SoftServe. Тарас Маселко. PR директор Холдингу емоцій !FEST. Наталія Улинець. Засновниця і директорка, Perfect PR. Антон Федченко. Директор з комунікацій, Rarog Group та Львівський оборонний кластер. Мар’яна Луцишин. Керівниця Західноукраїнського офісу Асоціації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Чуйко. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380936553922.

Колеги, вітаємо!

Запрошуємо вас на спеціальну зустріч PR та маркетинг спільноти у Львові «Формула репутації: вплив на бізнес».

Разом із запрошеними спікерами говоритимемо про формування репутації брендів і бізнесів як один з пріоритетів в роботі комунікаційників, поділимося цікавими та показовими кейсами впливу на репутацію і висновками за їх результатами та подискутуємо про шляхи виходу з репутаційних криз.

До того ж, поговоримо про те, які маркетингові та комунікаційні фактори мають найбільший вплив на репутацію та зробимо огляд глобальних репутаційних трендів.

Ця зустріч запланована на 6 червня о 16:00 і відбудеться в Futura HUB за адресою вул. Кульпарківська, 200а, м. Львів.

Цільова аудиторія: PR та комунікаційні менеджери, маркетологи, керівники компаній, представники малого та середнього бізнесу та усі підприємці, що зацікавлені у побудові позитивної та сталої репутації власного бізнесу.

Важливо: Зустріч проводитиметься вживу. Онлайн-трансляції не передбачено.

В рамках заходу ми також підтримаємо збір на дрони в рамках Благодійного проєкту «Пташки Перемоги» – ініціативи, яка підтримує військових через закупівлю дронів для ЗСУ. Дрони вкрай потрібні на фронті, вони здійснюють надійну розвідку та стратегічну перевагу на полі бою. А найголовніше: рятують життя наших захисників. За рік «Пташки Перемоги» зібрали понад 150 мільйонів гривень та відправили на фронт понад майже 8000 безпілотників. 

Зверніть увагу, що реєстрація обов’язкова, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни у графіку.

Чекаємо на вас!

Головний партнер

Партнери

      

Локація-партнер

Спікери

1 / 5
Марія Кучеренко
Директорка з корпоративної репутації та сталого розвитку, SoftServe
Тарас Маселко
PR директор Холдингу емоцій "!FEST"
Наталія Улинець
Засновниця і директорка, Perfect PR
Антон Федченко
Директор з комунікацій, Rarog Group та Львівський оборонний кластер
Мар’яна Луцишин
Керівниця Західноукраїнського офісу Асоціації
Марія Кучеренко
Тарас Маселко
Наталія Улинець
Антон Федченко
Мар’яна Луцишин

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Чуйко

Зв'язатись
+380936553922
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: