fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з генеральним директором ДП «Медичні закупівлі України» Едемом Адамановим

  • Дата: 18/04/2024 (ЧТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 10:00 - 12:00
Місце проведення:

платформа Zoom

Реєстрація
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з генеральним директором ДП «Медичні закупівлі України» Едемом Адамановим. Дата: 18 квітня2024. Час: 10:00 12:00. Мова: Українська. Місце проведення: платформа Zoom. Європейська Бізнес Асоціація запрошує представників ринку лікарських засобів та медичних виробів на зустріч з генеральним директором ДП «Медичні закупівлі України» Едемом Адамановим для обговорення взаємодії бізнесу з ДП «МЗУ» як адміністратором медичної частини електронного каталогу Prozorro Market.  У фокусі обговорення будуть наповнення категоріями медичних товарів у е-каталозі, уніфікація одиниць виміру, ексклюзивні товари, кваліфікація постачальників тощо.  Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники зможуть взяти участь у заході. Посилання буде доступне після реєстрації.  Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі! Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Катерина Люханова. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 10 41.

Європейська Бізнес Асоціація запрошує представників ринку лікарських засобів та медичних виробів на зустріч з генеральним директором ДП «Медичні закупівлі України» Едемом Адамановим для обговорення взаємодії бізнесу з ДП «МЗУ» як адміністратором медичної частини електронного каталогу Prozorro Market. 

У фокусі обговорення будуть наповнення категоріями медичних товарів у е-каталозі, уніфікація одиниць виміру, ексклюзивні товари, кваліфікація постачальників тощо. 

Попередня реєстрація обов’язкова, і тільки зареєстровані учасники зможуть взяти участь у заході. Посилання буде доступне після реєстрації. 

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі! 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Катерина Люханова

Зв'язатись
+380 (67) 218 10 41
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: