fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Онлайн-програма розвитку: Crisis Ready Strategy. Стратегічний менеджмент в турбулентному світі

Лідерство Особистісний розвиток Підприємництво CEO, TOП менеджмент HR, CSR, Внутрішні комунікації
  • Статус:Ми працюємо над новим сезоном
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Онлайн-програма розвитку: Crisis Ready Strategy. Стратегічний менеджмент в турбулентному світі. Дата: 16 квітня2024. Час: 17:30 20:30. Мова: українська. Місце проведення: Відбудеться онлайн. Стратегічне мислення поділяється на дві частини: мислення про стратегію та його реалізація. Стратегія це реалізація майбутнього. Вона відповідає на питання: «Як досягти мети?». Люди часто говорять, що мета це і є стратегія. Це не так. Стратегія це про те, як ми потрапимо туди, куди потрібно. Цей термін прийшов до нас з військової справи й наразі у бізнесі є вже одним з основних напрямків для вивчення та заглиблення. Стратегічне мислення використовується для завдань високого рівня, коли є велика мета. Без стратегічного мислення зростання неможливе, тому що не зрозуміло, куди рухатися.  EBA Management Development Centre спільно з Олексієм Тимофєєвим запрошує Вас приєднатись до Онлайн-програми розвитку: Crisis Ready Strategy. Стратегічний менеджмент в турбулентному світі.  Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікат про завершення програми. Цільова аудиторія Директори, CEO Досвідчені старші та молодші менеджери, які мають на меті побудувати ефективну стратегію компанії Програма 1. Глобальний та український бізнес-контекст. Очікування, можливості та межі прогнозування, планування та стратегічного управління в сучасному світі. 2. Людина, що приймає рішення VS Хаос. Роль стратега в бізнесі. Продуктивний стратегічний майндсет. Професійні принципи бізнес-стратега, що працюють на результат. 3. Інтегрований цикл стратегічного управління бізнесом. Ключові етапи, рішення та дії в рамках стратегічного процесу. 4. Робочий арсенал бізнес-стратега в часи турбулентності. Робочі фреймворки та інструменти для аналізу та прийняття рішень в складних умовах.Спікери. Олексій Тимофеєв. Реалізував в Україні портфель з прямими інвестиціями в об’ємі більш ніж 500 млн USD, у ролі СЕО відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю більше, ніж 2.5 млрд доларів з персоналом більше 10-ти тисяч людей; був головою комітету по стратегії та був членом наглядових рад більш ніж 10 компаній у різних галузях; наразі є членом ради директорів компанії BGV Group Management, займається залученням інвестицій та реалізацією проектів у сфері промислового та технологічного бізнесу; автор серії публікацій по темі лідерства та стратегії у Forbes Ukraine; автор курсів та майстер-класів по стратегії для програм Executive Education; член The Strategic Management Society, USA.. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Ірина Шевчук. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 067 240 90 90.

Про програму

Стратегічне мислення поділяється на дві частини: мислення про стратегію та його реалізація. Стратегія це реалізація майбутнього. Вона відповідає на питання: «Як досягти мети?». Люди часто говорять, що мета це і є стратегія. Це не так. Стратегія це про те, як ми потрапимо туди, куди потрібно. Цей термін прийшов до нас з військової справи й наразі у бізнесі є вже одним з основних напрямків для вивчення та заглиблення. Стратегічне мислення використовується для завдань високого рівня, коли є велика мета. Без стратегічного мислення зростання неможливе, тому що не зрозуміло, куди рухатися. 

EBA Management Development Centre спільно з Олексієм Тимофєєвим запрошує Вас приєднатись до Онлайн-програми розвитку: Crisis Ready Strategy. Стратегічний менеджмент в турбулентному світі

Після успішного проходження курсу Ви отримаєте сертифікат про завершення програми.

Цільова аудиторія

  • Директори, CEO
  • Досвідчені старші та молодші менеджери, які мають на меті побудувати ефективну стратегію компанії

Програма

1. Глобальний та український бізнес-контекст. Очікування, можливості та межі прогнозування, планування та стратегічного управління в сучасному світі.

2. Людина, що приймає рішення VS Хаос. Роль стратега в бізнесі. Продуктивний стратегічний майндсет. Професійні принципи бізнес-стратега, що працюють на результат.

3. Інтегрований цикл стратегічного управління бізнесом. Ключові етапи, рішення та дії в рамках стратегічного процесу.

4. Робочий арсенал бізнес-стратега в часи турбулентності. Робочі фреймворки та інструменти для аналізу та прийняття рішень в складних умовах.

Тренери

1 / 1
Олексій Тимофеєв
Реалізував в Україні портфель з прямими інвестиціями в об’ємі більш ніж 500 млн USD, у ролі СЕО відповідав за управління портфелем активів загальною вартістю більше, ніж 2.5 млрд доларів з персоналом більше 10-ти тисяч людей; був головою комітету по стратегії та був членом наглядових рад більш ніж 10 компаній у різних галузях; наразі є членом ради директорів компанії BGV Group Management, займається залученням інвестицій та реалізацією проектів у сфері промислового та технологічного бізнесу; автор серії публікацій по темі лідерства та стратегії у Forbes Ukraine; автор курсів та майстер-класів по стратегії для програм Executive Education; член The Strategic Management Society, USA.
Олексій Тимофеєв

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Ірина Шевчук

Зв'язатись
067 240 90 90
Реєстрація
Ім'я
E-mail
Ваш мобільний номер телефону
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Ваші очікування та запитання до тренера
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 3
Вкажіть, будь ласка, на кого виставляти рахунок
Ваші очікування та запитання до тренера
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: