fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Зустріч Асоціації з Андрієм Загороднюком, ексміністром оборони України

  • Дата: 27/04/2022 (СР)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 18:30 - 19:30
Місце проведення:

Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom

РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Зустріч Асоціації з Андрієм Загороднюком, ексміністром оборони України. Дата: 27 квітня2022. Час: 18:30 19:30. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі Zoom. Сьогодні в інформаційному просторі обговорюють чимало сценаріїв розвитку воєнною ситуації в Україні, що не додає зрозумілості, а, навпаки, ще більше ускладнює і так обмежені горизонти для планування. Тож яким зараз є розклад сил на фронті, як розвиватимуться далі події на фронді та в країні, до чого варто бути готовим – поговоримо з Андрієм Загороднюком, ексміністром оборони України та головою правління Центру оборонних стратегій. Приєднуйтесь до нашої зустрічі 27 квітня о 18:30 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації. Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (27 квітня, 17:30). До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail events@eba.com.ua. Контактний телефон. +380979792289.

Сьогодні в інформаційному просторі обговорюють чимало сценаріїв розвитку воєнною ситуації в Україні, що не додає зрозумілості, а, навпаки, ще більше ускладнює і так обмежені горизонти для планування.

Тож яким зараз є розклад сил на фронті, як розвиватимуться далі події на фронді та в країні, до чого варто бути готовим – поговоримо з Андрієм Загороднюком, ексміністром оборони України та головою правління Центру оборонних стратегій.

Приєднуйтесь до нашої зустрічі 27 квітня о 18:30 на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступне після реєстрації.

Будь ласка, зверніть увагу, що тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації (27 квітня, 17:30).

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
+380979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: