fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Жіночий Клуб Асоціації в Одесі: “Дрес-коди: коди етикету”

  • Дата: 02/03/2021
  • Мова: russian, ukrainian
  • Час: 16:00 - 18:00
  • Topic:"Dress codes: etiquette codes"
Місце проведення:

Online via Microsoft Teams

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Жіночий Клуб Асоціації в Одесі: “Дрес-коди: коди етикету”. Дата: 02 березня2021. Час: 16:00 18:00. Мова: russian, ukrainian. Topic: Dress codes: etiquette codes. Місце проведення: Online via Microsoft Teams. Шановні члени Асоціації,  У сучасному світі дрес-код відіграє важливу роль у формуванні корпоративної культури і бренду. Так, належний зовнішній вигляд співробітника грає важливу роль в довірі клієнта до фірми в цілому, демонструє стан справ в компанії, показує повагу до ділових партнерів і клієнтів. Найчастіше під “діловим стилем” мається на увазі строгий і нудний брючний костюм, однак офісна мода 2021-2022 дуже різноманітна. Крім того, карантинні реалії поставили під питання традиційного офісного дрес-коду, адже для роботи з ноутбуком на одинці нема жодного сенсу вдягати діловий костюм.  Про те, як виглядати стильно і доречно у будь-яких умовах ви дізнаєтеся на онлайн-зустрічі Жіночого клубу Європейської Бізнес Асоціації в Одесі: “Дрес-коди: коди етикету”, яка відбудеться 2 березня 2021 року. Спікер: Вікторія Ромащенко спеціаліст з етикету, автор культурно-освітнього проєкту “Etiquette Familia” Питання до обговорення:  Як одяг впливає на наш емоційний стан та задає тон для поведінки?  Які існують види дрес-коду та який доцільно обрати саме вам?  Як ступінь формальності заходу впливає на один і той же костюм?  Чому ми так часто вдягаємось для задоволення інших та що необхідно зробити, щоб самим отримувати задоволення від свого зовнішнього вигляду?  Чи виживе офісний дрес-код у карантинну кризу?  Яка офісна мода буде на піку популярності в 2021-2022 роках?  Леді, пропонуємо вам поспілкуватися в теплому невимушеному колі з увімкненими камерами за бокалом ігристого вина :) Спікери. Вікторія Ромащенко. спеціаліст з етикету, автор культурно-освітнього проєкту “Etiquette Familia”. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. E-mail odesa@eba.com.ua. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації, 

У сучасному світі дрес-код відіграє важливу роль у формуванні корпоративної культури і бренду. Так, належний зовнішній вигляд співробітника грає важливу роль в довірі клієнта до фірми в цілому, демонструє стан справ в компанії, показує повагу до ділових партнерів і клієнтів. Найчастіше під “діловим стилем” мається на увазі строгий і нудний брючний костюм, однак офісна мода 2021-2022 дуже різноманітна. Крім того, карантинні реалії поставили під питання традиційного офісного дрес-коду, адже для роботи з ноутбуком на одинці нема жодного сенсу вдягати діловий костюм. 

Про те, як виглядати стильно і доречно у будь-яких умовах ви дізнаєтеся на онлайн-зустрічі Жіночого клубу Європейської Бізнес Асоціації в Одесі: “Дрес-коди: коди етикету”, яка відбудеться 2 березня 2021 року.

Спікер: Вікторія Ромащенко спеціаліст з етикету, автор культурно-освітнього проєкту “Etiquette Familia

Питання до обговорення: 

  • Як одяг впливає на наш емоційний стан та задає тон для поведінки? 
  • Які існують види дрес-коду та який доцільно обрати саме вам? 
  • Як ступінь формальності заходу впливає на один і той же костюм? 
  • Чому ми так часто вдягаємось для задоволення інших та що необхідно зробити, щоб самим отримувати задоволення від свого зовнішнього вигляду? 
  • Чи виживе офісний дрес-код у карантинну кризу? 
  • Яка офісна мода буде на піку популярності в 2021-2022 роках? 

Леді, пропонуємо вам поспілкуватися в теплому невимушеному колі з увімкненими камерами за бокалом ігристого вина 🙂 

Спікери

1 / 1
Вікторія Ромащенко
спеціаліст з етикету, автор культурно-освітнього проєкту “Etiquette Familia”
Вікторія Ромащенко

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: