fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Загальна зустріч Асоціації з Олександром Кубраковим, Міністром інфраструктури України

 • Дата: 15/06/2021 (ВТ)
 • Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад)
 • Час: 10:00 - 11:00
 • Місце проведення:Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us
РЕЄСТРАЦІЯ
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Загальна зустріч Асоціації з Олександром Кубраковим, Міністром інфраструктури України. Дата: 15 червня2021. Час: 10:00 11:00. Мова: Українська (повідомте нам, якщо Вам потрібен переклад). Місце проведення: Oнлайн зустріч буде доступна на ресурсі  Zoom.us. НОВА ДАТА! Загальна зустріч Асоціації з Олександром Кубраковим, Міністром інфраструктури України Дата була змінена, онлайн-зустріч перенесена на 1 липня, 11:00, і буде транслюватись через ресурс Zoom. Якщо у вас вже була реєстрація, дата зміниться автоматично. В іншому випадку необхідна попередня реєстрація, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни в плануванні. Посилання на пряму трансляцію буде надано після реєстрації. Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на загальну зустріч з Олександром Кубраковим, новопризначеним Міністром інфраструктури України. Ця онлайн зустріч запланована на 15 червня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom. Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації. Під час зустрічі ми обговоримо перші кроки пана Кубракова на новій посаді та його плани щодо реформування транспортної інфраструктури в Україні. Так, будуть розглянуті пріоритетні питання щодо розвитку залізничної, морської, річкової, автомобільної та авіагалузей, а саме: Прийняття законопроєкту «Про залізничний транспорт» №1196-1; Реформування структури АТ «Укрзалізниця»; Питання залучення приватної тяги; Вирішення ситуації з видачею автодозволів у напрямку Польщі; Скорочення Переліку спеціалізованих послуг, що надаються в морському порту; Розробка Методики розрахунку розмірів ставок портових зборів; Розвиток орендних та приватизаційних процесів у морських портах, тощо. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected] Контактний телефон. 0979792289.

НОВА ДАТА! Загальна зустріч Асоціації з Олександром Кубраковим, Міністром інфраструктури України

Дата була змінена, онлайн-зустріч перенесена на 1 липня, 11:00, і буде транслюватись через ресурс Zoom. Якщо у вас вже була реєстрація, дата зміниться автоматично. В іншому випадку необхідна попередня реєстрація, і лише зареєстровані учасники будуть проінформовані про будь-які можливі зміни в плануванні. Посилання на пряму трансляцію буде надано після реєстрації.

Європейська Бізнес Асоціація рада запросити Вас на загальну зустріч з Олександром Кубраковим, новопризначеним Міністром інфраструктури України.

Ця онлайн зустріч запланована на 15 червня о 10:00 і буде доступна на ресурсі Zoom.

Посилання на трансляцію буде доступно після реєстрації.

Під час зустрічі ми обговоримо перші кроки пана Кубракова на новій посаді та його плани щодо реформування транспортної інфраструктури в Україні. Так, будуть розглянуті пріоритетні питання щодо розвитку залізничної, морської, річкової, автомобільної та авіагалузей, а саме:

 • Прийняття законопроєкту «Про залізничний транспорт» №1196-1;
 • Реформування структури АТ «Укрзалізниця»;
 • Питання залучення приватної тяги;
 • Вирішення ситуації з видачею автодозволів у напрямку Польщі;
 • Скорочення Переліку спеціалізованих послуг, що надаються в морському порту;
 • Розробка Методики розрахунку розмірів ставок портових зборів;
 • Розвиток орендних та приватизаційних процесів у морських портах, тощо.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Чекаємо вас на нашій онлайн-зустрічі!

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0979792289
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: