fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ярмарка вакансій для Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО

  • Дата: 19/04/2024 (ПТ)
  • Мова: Українська
  • Час: 14:00 - 16:00
Місце проведення:

вул. Іцхака Рабіна, 18-а, місто Одеса (ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Ярмарка вакансій для Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО. Дата: 19 квітня2024. Час: 14:00 16:00. Мова: Українська. Місце проведення: вул. Іцхака Рабіна, 18-а, місто Одеса (ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»). Шановні члени Асоціації,      Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує вас долучитися до Ярмарки Вакансій для Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО.  Коли? У п’ятницю, 19 квітня 2024 року, о 14:00.  (13.30-14:00 – Реєстрації учасників заходу)   Де?  вул. Іцхака Рабіна, 18-а, місто Одеса (ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ»)  Мета заходу: інформування Ветеранів війни, ВПО та осіб з інвалідністю, які використовують крісла колісні, щодо сучасних тенденцій, умов та можливостей працевлаштування, порядку взяття на облік по безробіттю та отриманню компенсаційних виплат, передбачених чинним законодавством.  Участь роботодавців у Ярмарці Вакансій для Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО свідчить про соціальну відповідальність бізнесу та надасть можливість компаніям показати свою готовність до співпраці, поділитися власним досвідом та презентувати наявні вакансії, їхні умови та перспективи працевлаштування зазначених категорій осіб. Крім того, маємо нагадати, що держава надає додаткові фінансові стимули та податкові пільги для роботодавців, які наймають Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО. Участь у заході допоможе більш детально дізнатися про такі програми відшкодування та пільги.  Захід організовано Південноукраїнський офісом Європейської Бізнес Асоціації спільно з «Національною Радою з Охорони Здоров’я та Безпеки», членською компанією «Paramedic», Агенцією регіонального розвитку Одеської області, Одеським обласним та міським центрами зайнятості, КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни» та ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту».  Компанії, які готові долучитися до Ярмарку, просимо до середи 10.04.24 повідомити нас на [email protected] про бажання взяти участь та свої наявні вакансії для зазначених категорій осіб. А також уточнити особу HRa компаніїї або іншого представника, який братиме участь у події.      Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 048 737 38 83.

Шановні члени Асоціації,     

Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації запрошує вас долучитися до Ярмарки Вакансій для Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО. 

Коли? У п’ятницю, 19 квітня 2024 року, о 14:00.  (13.30-14:00 – Реєстрації учасників заходу)  

Де?  вул. Іцхака Рабіна, 18-а, місто Одеса (ДНЗ «Одеський центр ПТО ДСЗ») 

Мета заходу: інформування Ветеранів війни, ВПО та осіб з інвалідністю, які використовують крісла колісні, щодо сучасних тенденцій, умов та можливостей працевлаштування, порядку взяття на облік по безробіттю та отриманню компенсаційних виплат, передбачених чинним законодавством. 

Участь роботодавців у Ярмарці Вакансій для Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО свідчить про соціальну відповідальність бізнесу та надасть можливість компаніям показати свою готовність до співпраці, поділитися власним досвідом та презентувати наявні вакансії, їхні умови та перспективи працевлаштування зазначених категорій осіб. Крім того, маємо нагадати, що держава надає додаткові фінансові стимули та податкові пільги для роботодавців, які наймають Ветеранів війни, осіб з інвалідністю та ВПО. Участь у заході допоможе більш детально дізнатися про такі програми відшкодування та пільги. 

Захід організовано Південноукраїнський офісом Європейської Бізнес Асоціації спільно з «Національною Радою з Охорони Здоров’я та Безпеки», членською компанією «Paramedic», Агенцією регіонального розвитку Одеської області, Одеським обласним та міським центрами зайнятості, КУ «Одеський обласний центр допомоги ветеранам війни» та ГО «Асоціація реабілітаційного менеджменту». 

Компанії, які готові долучитися до Ярмарку, просимо до середи 10.04.24 повідомити нас на [email protected] про бажання взяти участь та свої наявні вакансії для зазначених категорій осіб. А також уточнити особу HRa компаніїї або іншого представника, який братиме участь у події. 

 

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

Зв'язатись
048 737 38 83
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: