fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Western EBA PR Hub. Кейси та дискусії

  • Дата: 07/11/2018 (СР)
  • Мова: Українська
  • Час: 17:00 - 20:00
Місце проведення:

Коворкінг "Territory" Львів, вул. Княгині Ольги, 114

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Western EBA PR Hub. Кейси та дискусії. Дата: 07 листопада2018. Час: 17:00 20:00. Мова: Українська. Місце проведення: Коворкінг Territory Львів, вул. Княгині Ольги, 114. Запрошуємо всіх, хто цікавиться PR-ом як інструментом для розвитку бізнесу або з радістю використовує цей інструмент вже сьогодні, на зустріч у форматі: Кейси та дискусії (Cases&Clever Talks) від Western EBA PR Hub. Що буде на зустрічі? 3 кейси про взаємодію з громадськістю від провідних фахівців з 3 різних державних органів: Віри Проців, Управління патрульної поліції Львова Володимира Павліва, Миколаївського районного Суду Львівської області Олени Глеби, Головного Управління ДФС у Львівській області Що ви можете отримати від участі? – побачити, які ситуації можуть скластися в робочій активності кожного піарника; – знайти нові ідеї для вирішення існуючих задач за рахунок різноманітності сфер; – отримати поради щодо Вашої проблемної ситуації; – побачити хто займається/цікавиться ще PR-ом на Західній Україні та познайомитися з ними безпосередньо.  Участь для працівників компаній-членів Асоціації – безкоштовна за попередньою реєстрацією через сайт; для учасників, що не входять до Асоціації є організаційний внесок – 200 ГРН. і для реєстрації звертайтеся на [email protected]. Гостинний ПАРТНЕР зустрічі – Territory Coworking територія коворкінгу *Western EBA PR HUB – це платформа для обміну думок і практик з цікавими людьми та на різні теми, реалізації освітніх та креативних проектів серед зацікавлених у сфері PR.  Мета: формування та розвиток PR ком’юніті Західної України на принципах відкритості, критичного мислення, постійного розвитку, натхнення та інновацій.Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Юлія Скрилюк. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0966751189.

Запрошуємо всіх, хто цікавиться PR-ом як інструментом для розвитку бізнесу або з радістю використовує цей інструмент вже сьогодні, на зустріч у форматі: Кейси та дискусії (Cases&Clever Talks) від Western EBA PR Hub.

Що буде на зустрічі?
3 кейси про взаємодію з громадськістю від провідних фахівців з 3 різних державних органів:

  • Віри Проців, Управління патрульної поліції Львова
  • Володимира Павліва, Миколаївського районного Суду Львівської області
  • Олени Глеби, Головного Управління ДФС у Львівській області

Що ви можете отримати від участі?
– побачити, які ситуації можуть скластися в робочій активності кожного піарника;
– знайти нові ідеї для вирішення існуючих задач за рахунок різноманітності сфер;
– отримати поради щодо Вашої проблемної ситуації;
– побачити хто займається/цікавиться ще PR-ом на Західній Україні та познайомитися з ними безпосередньо. 

Участь для працівників компаній-членів Асоціації – безкоштовна за попередньою реєстрацією через сайт; для учасників, що не входять до Асоціації є організаційний внесок – 200 ГРН. і для реєстрації звертайтеся на [email protected].

Гостинний ПАРТНЕР зустрічі – Territory Coworking територія коворкінгу

*Western EBA PR HUB – це платформа для обміну думок і практик з цікавими людьми та на різні теми, реалізації освітніх та креативних проектів серед зацікавлених у сфері PR.  Мета: формування та розвиток PR ком’юніті Західної України на принципах відкритості, критичного мислення, постійного розвитку, натхнення та інновацій.

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Юлія Скрилюк

Зв'язатись
0966751189

Партнери

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: